Pradžia » Stalai » Valgomojo stalai

Rodoma 1–24 iš 34

Koks turi būti valgomojo stalas?

Valgomojo stalo pasirinkimas iš pirmo žvilgsnio atrodo paprastas ir nesudėtingas veiksmas, pasirenki labiausiai patinkantį, gražiausią stalą ir viskas baigta, bet tai nėra taip paprasta, kaip atrodo. Valgomojo stalas nėra tik paprastas stalas prie kurio atsisėsite pavakarieniauti. Tai stalas, kuris kuria prisiminimus. Visi linksmi vakarai su draugais, šeima dažniausiai prasideda prie valgomojo stalo. Šį stalą perkate ne metams ar dviem, jį naudosite ganėtinai ilgą laiką, todėl svarbiausia pasirūpinti ir gerai apgalvoti jo dydį, aukšti, bei kokybę. Vienas svarbiausių dalykų, kuriuos reikia apgalvoti perkant valgomąjį stalą yra jo aukštis. Mes siūlome didelį pasirinkimą įvairių baldų, kurie puikiai tiks jūsų namų interjerui.

Virtuvės stalo aukštis

Perkant virtuvės stalą, būtinai atsižvelkite į aukštį tarp stalo ir kėdžių. Jeigu sėdėsite per aukštai, tada jūsų kojos gali atsiremti į stalo apačią, o tai ilgus pasisėdėjimus gali paversti tikra kančia. Jeigu sėdėsite per žemai, pasidaro nepatogu atremti rankas į stalą, nes jūsų pečiai atsiras nenatūralioje padėtyje. Tokie neapskaičiavimai jūsų sėdėjimą prie valgomojo ar virtuvės stalo pavers kančia. Dažniausiai naudojama taisyklė tai, kad atstumas tarp stalviršio ir kėdės sėdimosios dalies neturi būti didesnis negu 30 cm.

Modernus valgomojo stalai

Įsitvirtinant minimalizmui, kuriasi ir nauja modernių baldų dizaino šaka. Palpalbaldai.lt siūlo modernius virtuvės ar valgomojo stalus, kurie tiks jūsų namų interjerui. Įsigykite modernius virtuvės stalus pagamintus Europoje.