Pradžia » Stalai » Rašomieji stalai

Rodoma 1–24 iš 107

Kokį rašomajį stalą išsirinkti?

Produktyvaus darbo niekada nepasieksite pasidėjus kompiuterį ant kelių ar darant namų darbus tam neskirtoje vietoje, todėl tam pasiekti yra reikalingas rašomasis stalas. Palpalbaldai.lt turi didelė rašomųjų stalų ir darbo stalų pasirinkimą už nedidelę kainą. Šiais laikais rašomieji stalai, darbo stalai pasižymi skirtingais dizainu, funkcionalumu, skirtingomis kainomis ir medžiagomis. Yra pagrindiniai akcentai į kuriuos reikia atkreipti dėmesį perkant rašomajį stalą. Perkant rašomąjį stalą, būtina atsižvelgti į jo matmenis. Daugelis žmonių perkant darbo stalą dažniausiai atsižvelgia į jo ilgį ir aukštį, bet pamiršta labai svarbų išmatavimą – paviršiaus plotį. Pasistačius darbo stalą ir susidėjus daiktus, pastebi, kad trūksta papildomos vietos darbus. Perkant rašomąjį stalą turite įvertinti kiek daiktų jums reikia stalo erdvėje, ar pirkti stalą su didesniu paviršiaus plotu ar su daugiau stalčių stalo apačioje.

Kompiuteriniai stalai

Standartiškai kompiuterinio stalo aukštis turėtų būti 50-70 cm. Šiame aukščio diapazone, daugelis žmonių turėtų surasti sau tinkamą stalą. Palpalbaldai.lt patars, kaip nustatyti kokio aukščio stalo jums reikia. Pirmiausia stalas turi siekti alkūnes, sėdint turite patogiai atremti rankas į stalo paviršių maždaug 90 laipsnių kampu. Nuo jūsų kelių iki kompiuterinio stalo turėtų būti 35-40 cm atstumas. Norėdami išsimatuoti reikiamo kompiuterinio stalo aukštį, galite naudoti virtuvės ar valgomojo stalą. Kompiuteriniai stalai gali būti naudojami darbui ir pramogoms.

Rašomieji stalai namų biurui

Perkant stalą darbui rekomenduojama atsižvelgti į tai, kas svarbiausia patogiai darbo vietai:

● Geresnė laikysena. Prie kompiuterio praleidžiant didžiąją dienos dalį labai svarbu taisyklinga laikysena, todėl stalai su papildoma paaukštinta lentyna monitoriui arba nešiojamam kompiuteriui padės išlaikyti taisyklingą sėdėjimo poziciją viso darbo metu.
● Papildoma vieta. Jeigu planuojama dirbti su daugiau negu vienu monitoriumi, rekomenduojama rinktis didesnio pločio stalą. Taip pat svarbu atsižvelgti, ar ant stalo bus laikomas spausdintuvas ir kiti biuro reikmenys.
● Papildomi aksesuarai. Tvarkai ant stalo palaikyti, yra sukurti nestandartiniai sprendimai: šoninės kišenės smulkiems daiktams ir dokumentams laikyti, grotelės priminimams prisegti, papildomi laikikliai ausinėms ir rankinėms.

Rašomieji stalai vaikams

Perkant baldus vaikams rekomenduojama atsižvelgti ne tik į kokybę bet ir stalo funkcionalumą:
● Papildoma vieta. Vaikams kurie stalą naudoja daugiausiai mokymuisi svarbu, kad rašomasis stalas būtų su stalčiais arba lentynomis. Į papildomą vietą galima patogiai susidėti knygas, pratybas, sąsiuvinius, dailės reikmenis.
● Reguliuojamas aukštis. Puikus sprendimas prisitaikant prie ūgio pokyčių. ● Dydis. Jeigu vaikų kambarys nėra didelis, rekomenduojame rinktis mažesnį stalą įvertinus, kad kol kas nėra reikalingas kompiuteris ir papildoma įranga, kuri užima daug vietos ant stalo.

Rašomieji stalai biurui

Kompiuterio stalas turi būti gerai apgalvotas pirkinys, darbuotojai prie jo praleis didžiąją savo dienos dalį. Netinkamai parinktas stalas gali neatitikti darbo kompiuteriu saugos reikalavimų, todėl svarbu atkreipti dėmesį į šias detales:
● Reguliuojamas aukštis. Kaip ir aprašėme anksčiau, kiekvienam žmogui reikia rinktis stalą pagal individualius išmatavimus – atstumas tarp kelių ir stalo, alkūnių ir rankų padėtis, todėl norint išvengti skirtingų aukščių stalų pirkimo kiekvienam darbuotojui, rekomenduojame reguliuojamo aukščio stalus. Tokiu atveju lengvai prisitaikysite prie skirtingo aukščio darbuotojų. Taip pat siekiant išvengti nugaros skausmų, darbuotojai galės dirbti atsistoję.
● Papildoma lentyna klaviatūrai ir kompiuterio pelei. Siekiant apsaugoti darbuotojo rankos plaštaką ir riešą nuo skausmo, rekomenduojama klaviatūrą ir kompiuterinę pelę laikyti skirtingame lygyje nei kompiuteris, taip bus išvengiama nuo rankos įtampos.
● Stalo plotis. Stalai rašomieji turi turėti pakankamai vietos ne tik daiktams, bet ir kompiuterio monitoriaus atstumui nuo darbuotojo. Rekomenduojamas atstumas tarp darbuotojo ir kompiuterio ekrano – ne mažiau nei 40 cm, todėl įvertinkite, ar stalas pakankamai platus, kad patogiai būtų galima išdėlioti daugiau negu vieną monitorių, padėti nešiojamą kompiuterį.
● Paaukštinta lentyna monitoriui arba nešiojamam kompiuteriui. Ši lentyna padės išlaikyti monitorių akių lygyje, tokiu atveju darbuotojui nereikės palenkti galvos dirbant. Puiki prevencija prieš kaklo skausmus.
● Dizainas. Pasirūpinus darbuotojų sveikata svarbu nepamiršti ir interjero. Rekomenduojame atsižvelgiant į patalpos dydį ir norimą baldų išdėstymą, taip galėsite apsispręsti, kokios formos stalą pirkti.
● Kaina. Tai taip pat svarbus punktas, perkant didelį kiekį stalų biurui. Siekiant ilgaamžiškumo, svarbu rinktis ne patį pigiausią variantą. Rekomenduojame atkreipti dėmesį į produkto specifikacijas, kuriose aprašytos pagaminimo medžiagos. Kuo tvirtesnės ir kokybiškesnės medžiagos, iš kurių pagamintas stalas, tuo ilgiau galėsite mėgautis stalais biure, kurie yra neatsiejama darbo dalis.

Rašomieji stalai kompiuteriniams žaidimams

Norint pilnai mėgautis patirtimi, kurią suteikia kompiuteriniai žaidimai, svarbu investuoti į kokybišką stalą ir kėdę.
Kuo skiriasi paprastas rašomasis stalas nuo kompiuterinių žaidimų stalo? Įprastas rašomasis stalas pritaikytas ramiam darbui prie kompiuterio, tuo tarpu kompiuterinių žaidimų stalai yra platesni, turi daugiau vietos papildomai žaidimams reikalingai įrangai, taip pat specialias laidus paslepianačias angas. Dažnai galima pastebėti,
kad žaidimų stalai turi ryškesnes spalvas ir išskirtinį dizainą, tvirtą rėmą, kuris gali atlaikyti daugiau monitorių. Taigi, keli patarimai norint išsirinkti patogiausią kompiuterinių žaidimų stalą:
● Dizainas. Ryškios spalvos ir papildoma LED juosta gali sukurti geresnę patirtį žaidžiant kompiuterinius žaidimus. Taip pat verta atkreipti dėmesį, ar yra įrengtos papildomos vietos paslėpti laidams, taip bus išlaikyta tvarka ir visos įrangos laidai bus patogiai ir tvarkingai paslėpti.
● Tvirtumas. Stalo maksimali keliamoji galia turi būti didesnė, kad ant stalo būtų galima sudėti visą reikalingą įrangą.
● Papildomos lentynos. Patogiai rankos plaštakos ir riešo padėčiai be įtampos rekomenduojame rinktis stalą su lentyna žemesniame lygmenyje, kurioje bus padėta klaviatūra ir kompiuterinė pelė.
● Patogumas. Jūsų ergonomikai, stalas turi atitikti poreikius – nevaržyti judesių, nebūti per žemas arba per aukštas.

Stalo dizainas

Užtikrinti tinkamą rašomojo stalo funkcionalumą turime paruošę patarimų, kaip priderinti stalą prie skirtingo stiliaus ir dydžio namų ir biurų. Pirmas žingsnis yra įvertinti, kokį dizainą kuriate savo namuose – klasikinį ar modernų, tai padės susiaurinti paiešką tarp tikrai didelės pasiūlos.
Klasikiniai rašomieji stalai pasižymi nestandartinėmis lenktomis formomis, prabangia išvaizda. Šiuo metu išpopuliarėjęs modernus stilius mums siūlo lygių formų, aštrių kampų, minimalistinius stalus.
Jeigu dar nesate nusprendę, koks stilius vyraus namuose ir biure, rekomenduojame rinktis spalvas, kurios lengvai derinamos. Baltas arba juodas rašomasis stalas lengvai derinami tiek tarpusavyje, tiek prie skirtingų dizaino elementų, todėl tai saugus pasirinkimas.
Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į namų ar biuro dydį. Jeigu turite pakankamai vietos, galima rinktis didesnius stalus su papildomomis lentynomis šonuose, kuriose bus patogu laikyti dokumentus.
Jeigu renkatės stalą mažoms erdvėms, rekomenduojame rinktis “L” formos stalą, kurį galima pastatyti į kampą, nes į jį dažnu atveju jokie kiti baldai nėra statomi. Taip sutaupysite vietą ir mėgausitės pilnai išnaudojamomis namų erdvėmis.

Papildomos rašomojo stalo funkcijos

Renkantis stalą svarbu identifikuoti, kokios funkcijos yra būtinos jums. Jeigu praleidžiate daug laiko prie kompiuterio ekrano – rinktis stalą su papildoma lentyna kompiuterio monitoriui pakelti ir papildoma lentyna žemiau klaviatūrai ir kompiuterinei pelei.
Jeigu ant stalo mėgstate laikyti daug dokumentų, rekomenduojame stalus su šoninėmis lentynomis arba stalčiais.
Taip pat viena iš populiariausių funkcijų – pakeliamas stalas. Jis leis pritaikyti stalą pagal savo poreikius.

Pagaminimo medžiaga

Svarbu atkreipti dėmesį, iš ko yra pagamintas rašomasis stalas. Mūsų svetainėje prie kiekvieno baldo yra aprašytos jo specifikacijos, kuriose rasite visas medžiagas, iš kurių pagamintas pasirinktas baldas. Svarbu įvertinti medžiagas nes jų kombinacijos gali identifikuoti, ar pasirinktas rašomasis stalas bus kokybiškas ir jį naudosite taip ilgai, kaip norėtumėt.
Dažniausiai pasitaikanti rašomojo stalo paviršiaus medžiaga – baldinė plokštė, kuri dengta melaminu arba laminatu. Laminato paviršius lengvai valomas, stipriai atsparus įbrėžimams, atsparus drėgmei, galimas didesnis spalvu pasirinkimas. Melaminas ekonomiškesnis variantas, atsparus drėgmei tačiau lengvai braižosi kuris leidžia stalą pagaminti pigiau. Rečiau pastebimi mediniai paviršiai, tačiau yra labai kokybiški. Medinis paviršius dažniau naudojamas namuose, kuriuose palaikomas skandinaviškas stilius.
Dažniausiai pasitaikanti stalo rėmo medžiaga – plienas. Tai puikus pasirinkimas siekiantiems kokybės ir ilgaamžiškumo, kad stalai rašomieji turėtų pakankamą patikrai keliamąją galią.

Užsisakykite internetu

Mūsų parduodami rašomieji stalai puikiai atitiks jūsų poreikius ir reikalavimus už puikią kainą. Pasirinkite iš plataus formų ir dizainų asortimento, o mes jūsų prekes pristatysime į namus už 0.00 Eur!