Pradžia » Svetainės baldai » Lentynos » Pakabinamos lentynos

Rodoma 1–24 iš 27

Pakabinamos lentynos yra populiarus pasirinkimas norint sukurti saugyklą ir ekspoziciją namuose. Vienas iš pagrindinių pakabinamų lentynų privalumų yra tas, kad jas galima pakabinti bet kur namuose ir lengvai perkelti. Dėl to jos yra universalus variantas nuomininkams arba tiems, kurie mėgsta keisti savo erdvės išdėstymą. Be to, pakabinamos lentynos dažnai yra pigesnės nei įmontuojamos lentynos ir gali būti ekonomiškai efektyvus būdas patalpai papildyti papildoma sandėliavimo erdve.

Įmontuojamos lentynos yra pastovesnis ir labiau populiarus sprendimas, jos atrodo labiau integruotos ir nesenstančios, be to, jas lengviau galima pritaikyti prie kambario stiliaus ir spalvos, o tai gali suteikti vientisą erdvės vaizdą.

Lentynų rūšys ir kaip pasirinkti?

 • Pakabinama lentyna;
 • Laisvai pastatomos lentynos
 • Įmontuojamos lentynos

Pasirinkimas priklauso nuo jūsų biudžeto, namų išplanavimo, dizaino ir asmeninių poreikių. Svarbu atidžiai apsvarstyti kiekvieno varianto privalumus ir trūkumus ir pirkti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį variantą.

Pakabinamos lentynos mažose erdvėse

Pakabinama lentyna – puikus sprendimas mažoms erdvėms, taip galima sukurti papildomą daiktų laikymo vietą, neužimant vertingo grindų ploto. Turint mažai erdvės namuose, svarbus kiekvienas centimetras, o pakabinamos lentynos gali padėti maksimaliai išnaudoti laisvų sienų erdvę namuose. Jas galima pakabinti beveik bet kur – nuo mažo kampelio iki siauro koridoriaus ar vaikų kambariui – ant jų galima laikyti įvairius daiktus: nuo knygų ir smulkmenų iki batų ir krepšių. Taip pat galima rinktis kampines lentynas, kurios dar labiau išpildys nenaudojamą sienų vietą, kurios gali būti taip pat naudojamos kaip gėlių lentynos.

Dar vienas pakabinamų lentynų naudojimo mažose erdvėse privalumas yra tas, kad jas galima lengvai pritaikyti pagal savo poreikius. Jas galima nudažyti taip, kad derėtų prie sienų spalvos, ir išdėstyti arčiau arba toliau vieną nuo kitos. Tai leidžia pritaikyti lentynas prie jūsų poreikių ir sukurti norimą namų sienų dizainą.

Pakabinamų lentynų stilizavimas

Pakabinamų lentynų stilizacija ir dekoravimas yra paprastas ir veiksmingas būdas sukurti vientisą ir vizualiai patrauklią ekspoziciją savo namuose. Nesvarbu, ar lentynas naudojate knygoms laikyti, kolekcionuojamiems daiktams eksponuoti, ar meno kūriniams demonstruoti, yra keletas patarimų ir gudrybių, kurias galite naudoti, kad pakabinama lentynėlė atrodytų kuo geriau.

Kad lentynos atliktų savo funkciją ir atrodytų stilingai, paruošėme patarimų, kurie pravers besirenkant:

 • Lentynos gali būti pagamintos iš įvairių medžiagų, pavyzdžiui, medinės, stiklo, metalinė ar akrilo. Pasirinktos medžiagos tipas priklausys nuo jūsų pageidavimų ir jūsų namų stiliaus bei estetikos. Kai kurios medžiagos geriau tinka tam tikrų rūšių daiktams, pavyzdžiui, stiklo lentynos – trapiems daiktams eksponuoti, o medžio – sunkiems daiktams.
 • Atsižvelkite į lentynose esančių daiktų simetriją. Taip sukursite harmoningesnį vaizdą, o tai galima padaryti tolygiai paskirstant daiktus arba grupuojant juos pagal dydį.
 • Žaiskite su skirtingais aukščiais ir sluoksniais. Eksponuodami daiktus skirtinguose aukščiuose ir skirtingais sluoksniais, galite sukurti gylio ir įdomumo pojūtį. Tai galima padaryti aukštesnius daiktus išdėstant gale, o žemesnius – priekyje.
 • Baltą lentyną papildykite augalais, žaluma ar gėlėmis. Tai gali suteikti ekspozicijai spalvų, tekstūros ir gyvybės pojūtį.
 • Pakabinamos lentynos voniai. Vonios kambarys dažnai būna mažesnėje patalpoje, todėl puikus sprendimas pakabinamos lentynos, kuriose patogu laikyti higienos reikmenis.

Kaip kabinti pakabinamas lentynas?

Kabinant lentynas svarbu pasirinkti tinkamą įrangą ir medžiagas, kad būtų užtikrintas saugus ir stabilus montavimas. Pateikiame keletą patarimų, padėsiančių pasirinkti tinkamą įrangą ir medžiagas pakabinamoms lentynoms:

 • Tvirtumas. Atsižvelkite į daiktų, kuriuos planuojate laikyti lentynose svorį. Visada patikrinkite gamintojo rekomendacijas ir svorio ribas. Jei planuojate laikyti sunkesnius daiktus arba jei norite būti itin saugūs, galite naudoti tvirtesnę įrangą ir papildomus laikiklius.
 • Atsižvelkite į sienos, ant kurios kabinsite lentynas, pagaminimo medžiagą. Jei lentynas kabinsite ant gipskartonio plokščių, turėtumėte naudoti sukamuosius varžtus, nes jie suteikia papildomo stabilumo. Jei lentynas kabinsite ant betoninės ar plytų sienos, pasirinkite naudoti betono inkarus, kurie specialiai sukurti didelėms apkrovoms tvirtoje sienoje išlaikyti.
 • Kabinant lentyną ant nuožulnios ar nelygios sienos gali būti šiek tiek sudėtingiau nei ant lygaus paviršiaus, tačiau tai vis tiek įmanoma. Tai padaryti galite naudodami reguliuojamus laikiklius, kurie leidžia išlyginti lentynas reguliuojant laikiklio padėtį ant sienos. Būtina atsižvelgti į tai, kad siena gali neatlaikyti didelio svorio, tokiu atveju galite rinktis lengvas lentynas.

Svarbu naudoti tinkamą įrangą ir atramas, kad sieninės lentynos būtų stabilios ir saugios.

Taigi, pakabinamos lentynos yra puikus būdas sukurti papildomą saugojimo ir eksponavimo erdvę namuose, jos gali būti universalus ir ekonomiškas sprendimas mažoms erdvėms, jas galima pakabinti beveik bet kur ir laikyti įvairius daiktus. Tačiau svarbu pasirinkti tinkamą įrangą ir medžiagas, išmatuoti ir pažymėti sieną, kad būtų galima tinkamai sumontuoti, atsižvelgiant į lentynų svorį bei stabilumą, ypač kai jos kabinamos ant nuožulnių ar nelygių sienų. Stilizacija ir dekoravimas pakabinamoms lentynoms taip pat atlieka svarbų vaidmenį kuriant darnią ir vizualiai patrauklią ekspoziciją, galima naudoti įvairias strategijas. Užsisakykite geriausiai jūsų poreikius atitinkančias pakabinamas lentynas internetu mūsų svetainėje palpalbaldai.lt!

Dažniausiai užduodami klausimai:

Kokie yra pakabinamų lentynų tipai ir kaip pasirinkti?

Pakabinamos lentynos; laisvai pastatomos lentynos, įmontuojamos lentynos. Įvertinkite vietą, kurioje reikalinga lentyna, jeigu jos nėra daug, rinkitės pakabinamą, kuri puikiai sutaupys vietos jūsų namuose. Palpalbaldai.lt rasite geriausią kainą už geriausią kokybę.

Kaip išmatuoti ir pažymėti sieną, kad galėčiau tinkamai sumontuoti pakabinamą lentyną?

Norėdami išmatuoti ir pažymėti sieną, kad galėtumėte tinkamai ir saugiai sumontuoti pakabinamas lentynas, turėtumėte naudoti gulsčiuką, kad ant sienos pažymėtumėt lygią liniją, kuria vadovausitės montuodami lentynas. Tuomet turėsite subalansuoti laikiklių apačią, kad jie būtų lygūs.

Kaip stilizuoti ir dekoruoti pakabinamas lentynas?

Stilizuojant pakabinamas lentynas, svarbu rinktis stiliumi, spalva ar tema suderintus daiktus. Atsižvelkite į lentynose esančių daiktų išvaizdą, žaiskite skirtingais aukščiais ir sluoksniais, pridėkite augalų ir derinkite skirtingus stilius.

Kaip pasirinkti medžiagą, iš kurios pagaminta lentyna?

Renkantis pakabinamų lentynų medžiagas, svarbu atsižvelgti į planuojamų laikyti daiktų svorį, sienos, ant kurios kabinsite lentynas tipą, laikiklių stilių ir laikiklių medžiagą. Rinkitės lentynas, kurios bus pajėgios išlaikyti planuojamų daiktų svorį, šią informaciją visada pateikia gamintojas baldo specifikacijose.

Kokie yra pakabinamų, laisvai pastatomų ar įmontuojamų lentynų privalumai ir trūkumai?

Pakabinamos lentynos yra universalus ir ekonomiškas sprendimas papildomam sandėliavimui sukurti, jas galima lengvai perkelti ir tai yra geras pasirinkimas nuomojantiems būstą. Laisvai pastatomos lentynos taip pat geras pasirinkimas, jei norite stabilaus ir saugaus sprendimo. Įmontuojamos lentynos yra pastovesnis ir stilingesnis sprendimas, jos atrodo labiau integruotos ir nesenstančios, tačiau jos taip pat yra brangesnės ir jas sunku perkelti į kitą vietą.