Pradžia » Svetainės baldai » Lentynos » Pastatomos lentynos

Rodoma 1–24 iš 265

Pastatomomis lentynomis galite pagerinti bendrą gyvenamosios erdvės funkcionalumą ir išvaizdą. Pasirinkę pastatomą lentynėlę, galite pašalinti netvarką, o visus turimus daiktus, knygas, dekoracijas, tvarkingai sudėti į vieną vietą. 

Laisvai pastatomų lentynų būna įvairių dydžių ir stilių, todėl galite išsirinkti tobulą variantą, atitinkantį jūsų poreikius. Jos gali būti naudojamos bet kurioje namų patalpoje tokiems daiktams, kaip knygos, dekoratyviniai daiktai, drabužiai ir biuro reikmenys, laikyti. Be to, naudojant krepšelius, dėžutes ir etiketes, galima tvarkingai sudėti net ir mažus daiktus, juos tvarkyti ir lengvai pasiekti. Efektyviai naudodami laisvai pastatomas lentynas namuose, galite sukurti funkcionalesnę ir labiau organizuotą gyvenamąją aplinką kuri pagerina bendrą erdvės išvaizdą bei įspūdį. 

Kodėl verta rinktis pastatomą lentyną 

Laisvai pastatomos lentynos suteikia daug privalumų organizuojant daiktus namuose. Jos yra paprastas ir ekonomiškas sprendimas, leidžiantis padidinti daiktų saugojimo vietą namuose, sukurti įdomius dizainus ir pripildyti namus jaukumo. 

Šias lentynas galima lengvai perkelti arba pertvarkyti, kad jos atitiktų besikeičiančius poreikius. Jas taip pat galima naudoti įvairiose patalpose, pavyzdžiui, svetainėje, virtuvėje ir miegamajame, daiktams laikyti. Be to, laisvai pastatomų lentynų būna įvairių medžiagų, dydžių ir stilių, todėl galite išsirinkti tobulą variantą savo interjerui papildyti. Be to, jos suteikia puikią galimybę kūrybiškai kurti ir dekoruoti, padėdamos pagerinti bendrą jūsų namų išvaizdą ir atmosferą. 

Kaip išsirinkti pastatomą lentyną? 

Rinkdamiesi pastatomas lentynas, turite atsižvelgti į keletą svarbių veiksnių, kad rastumėte idealiai jūsų erdvei ir poreikiams tinkančią lentyną. 

 • Dydis. Apsvarstykite lentynų paskirtį ir daiktus, kuriuos planuojate jose laikyti. Tai padės nustatyti, kokio dydžio, svorio ir iš kokios medžiagos turi būti reikalingos lentynos. Taip pat išmatuokite turimą erdvę, kurioje planuojate statyti lentynas, ir įsitikinkite, kad išsirinkote tokį dydį, kuris patogiai tilptų. 
 • Dizainas. Lentynos turėtų papildyti bendrą jūsų kambario dizainą. 
 • Spalva. Rinktis spalvą reikia atsakingai, atitinkamai pagal visų namų dizainą. Galima rinktis saugias spalvas, kurios derinasi prie skirtingų stilių, pavyzdžiui, balta pastatoma lentyna puikiai derės tiek prie minimalistinio, tiek prie klasikinio stiliaus. 
 • Pagaminimo medžiaga. Medžiagą reikia rinktis pagal jūsų poreikius, jei ant lentynos bus laikomi sunkesni daiktai, reikia rinkti ne iš stiklo padarytas lentynas.
 • Funkcionalumas. Baldai namuose turi būti ne tik gražūs, bet ir funkcionalūs. Pasiūloje galite rasti lentynas su stalčiais, durelėmis, nišomis, aukštesnėmis kojelėmis, pastatomos kampinės lentynos. Įvertinę savo poreikius, pasirinkite funkcionalumą, kurio jums reikia. 

Atsižvelgę į šiuos kriterijus, galite pasirinkti labiausiai jūsų poreikius atitinkančią lentyną. Pagaminimo medžiaga

Laisvai pastatomos lentynos gaminamos iš įvairių medžiagų, kurių kiekviena pasižymi unikalia išvaizda ir privalumais: 

 • Medinės lentynos. Populiarios dėl savo šiltų atspalvių ir natūralumo, jas galima dažyti kad derėtų prie bet kokio interjero. Pasižymi patvarumu ir gali atlaikyti sunkesnius daiktus. 
 • Metalinės lentynos. Tai patvarus ir modernus variantas, idealiai tinkantis sunkiems daiktams laikyti ir “Rustic” stiliaus dekorui. 
 • Stiklinės lentynos. Jos atrodo elegantiškai ir rafinuotai, puikiai tinka daiktams laikyti, tačiau gali netikti sunkiems daiktams. 
 • Kitos rečiau matomos medžiagos. Plastikas, akrilas ir bambukas, kurių kiekviena pasižymi unikalia išvaizda ir savybėmis. 

Renkantis skirtingų tipų laisvai pastatomas lentynas svarbu atsižvelgti į lentynų svorį ir stabilumą, taip pat į pageidaujamą stilių. Taip galėsite užtikrinti, kad pasirinksite lentyną, kuri ne tik atitiks jūsų daiktų laikymo poreikius, bet ir pagerins bendrą jūsų erdvės išvaizdą.

Dizainas

Pastatomos lentynos yra neatsiejamas baldas, kuris papildo namu ne tik funkcionalumu ir papildoma vieta daiktų laikymui, bet ir dizainu. Paruošėme patarimų, kaip lengvai galite priderinti skirtingas lentynas prie namų interjero. 

Renkantis pastatomas lentynas, kaip ir kitus baldus, patartina derinti prie jau esamo baldų dizaino, tačiau jos gali tapti ir akcentiniais baldais jūsų namuose. 

Jeigu svetainėje arba miegamajame trūksta spalvų, pastatoma lentyna gali būti puikus sprendimas ir akcentas jūsų namams, todėl galite rinktis drąsias ir akcentines lentynas, kurios lengvai gali būti perkeliamos į kitas namų erdves. Patariame rinktis “Rustic” stiliaus lentynas, kurios tik ir prie labai modernaus ir prie klasikinio stiliaus. Taip pat lentynas su aukso arba sidabro detalėmis, kurios priduos įdomumo ir išskirtinumo.

Palpalbaldai.lt komanda visada pasiruošusi padėti, jeigu kyla klausimų dėl dizaino arba funkcionalumo pasirinkimo, todėl drąsiai kreipkitės.

Kokiai patalpai ieškote lentynos? 

Laisvai pastatomos lentynos gali būti vertingas įrankis organizuojant ir tvarkant namus įvairiuose kambariuose: 

 • Prieškambaris. Svarbi vieta, kurioje laikomi svarbiausi daiktai prieš išeinant iš namų. Tam, kad šie daiktai neužsimirštų ir kiekvienas turėtų savo vietą, puikiai pasitarnauja pastatomos lentynos. Jose galima laikyti batus, rankines ir viršutinius drabužius, taip atlaisvinant vietą spintoje. 
 • Miegamasis. Rekomenduojame rinktis minimalistines lentynas su papildomais funkcionalumais, stalčiais, durelėmis. Lentynose galima sudėti knygas, nuotraukas ir asmeninius daiktus, taip sukuriant ramią ir tvarkingą miego aplinką. 
 • Svetainė. Rekomenduojamos atviros pastatomos lentynos. Lentynos pastatomos gali būti naudojamos dekoratyviniams daiktams, knygoms ir elektronikai laikyti, taip pagerinant bendrą kambario vaizdą. 
 • Vonios kambarys. Pastatoma vonios lentyna vis labiau populiarėjantis variantas. Lentynose galima laikyti rankšluosčius, tualeto reikmenis ir kitus daiktus, kad stalviršiai ir kriauklė būtųneapkrauti. Reikėtų atkreipti dėmesį, kad lentynų medžiaga būtų atspari drėgmei ir lentynos būtų uždaros, taip drėgmė nepakenks sudėtiems daiktams. 
 • Biuras. Lentynos gali būti naudojamos knygoms, dokumentams ir kanceliarinėms prekėms laikyti, taip sukuriant produktyvesnę ir tvarkingesnę darbo vietą. 

Taigi, šiose patalpose naudodami laisvai pastatomas lentynas galite veiksmingai sukurti jaukių ir tvarkingų namų vaizdą, o erdvę paverst funkcionalesne. 

Pirkite internetu 

Palpalbaldai.lt internetinėje svetainėje rasite puikias pastatomas lentynas prieinama kaina. Pirkti galite internetu, jeigu kyla sunkumų išsirenkant, mūsų komanda visada pasiruošusi padėti!

Taigi laisvai lentynos pastatomos yra universalus ir veiksmingas sandėliavimo sprendimas, padedantis tvarkyti ir gražiai sudėti daiktus. Turėdami galimybę rinktis iš skirtingų medžiagų, stilių ir dydžių, galite nesunkiai rasti tai, kas idealiai tinka jūsų ir erdvei. Derindami lentynas su kitais saugojimo sprendimais, galite sukurti veiksmingą organizavimo sistemą bet kuriame namų kambaryje. Nesvarbu, ar jums reikia papildomos vietos koridoriuje, miegamajame, svetainėje, vonios kambaryje ar biure, lentynos pastatomos gali padėti sukurti ramesnę bei funkcionalesnę gyvenamąją aplinką.