Pradžia » Kėdės » Rašomojo stalo kėdės

Rodoma 1–24 iš 61

Kaip rinktis kėdę prie rašomojo stalo?

Rašomojo stalo kėdę reikia rinktis itin atidžiai. Šioje kėdėje yra praleidžiama daug laiko, todėl yra būtina, kad ji būtų kokybiška ir patogi Jums. Pagrindinis bruožas kaip atskirti kėdę, kuri yra kokybiška – daug reguliuojamų funkcijų. Gamintojai, kuriems rūpi žmogus, kuris sėdės ant jų pagamintos kėdės, įdeda daug reguliuojamu funkcijų, kurių pagalba, bet kokią rašomojo stalo kėdę galima prisitaikyti pagal savo poreikius. Kėdės prie rašomojo stalo, taip pat gali būti naudojamos biure, žaidžiant kompiuterinius žaidimus, ar dirbant prie stalo darbo kambaryje.

Biuro kėdės

Rašomojo stalo kėdės, taip pat gali būti naudojamos ir biure. Renkantis biuro kėdę turėtumėte atsižvelgti į tuos pačius reikalavimus, kaip ir perkant rašomojo stalo kėdę. Dirbant biure ir naudojant biuro kėdę, svarbiausia yra laikytis tam tikrų sėdėjimo taisyklių, kurios padėtų pagerinti sėdėjimo kokybę.

Kėdės su ratukais

Rašomojo stalo kėdės ar biuro kėdės gali būti su ratukais arba be jų, todėl prieš perkant kėdę turite nuspręsti, kokią kėdę rinktis. Jeigu kambaryje, biure yra kiliminė danga, rekomenduotume pasirinkti kėdę su ratukais, kuri nesugadins kilimo ir lengvai atsistums nuo stalo. Kėdės be ratukų yra stabilesnės ir laikosi vienoje vietoje, bet jos nėra lengvai atitraukiamos nuo stalo, todėl norint nesugadinti dangos jas reikia truputi prikelti arba priklijuoti specialius lipdukus. Kėdės su ratukais ne vieną dešimtmetį yra populiariausios kėdės naudojamos prie rašomojo stalo ar biure.