Parduotuvė / Stalai / Valgomojo stalai / 6 asmenų valgomojo rinkinys | 57/95 x 75/87 x 65/200 cm | Ruda | Ruda


6 asmenų valgomojo rinkinys | 57/95 x 75/87 x 65/200 cm | Ruda | Ruda
1,681 €
| Svoris | 38.4 kg |
|---|---|
| Pakuotės matmenys | 210.5 × 106 × 7 cm |
| Spalva | Ruda |
| Medžiaga | Ąžuolas, Plienas, Veliūras |
| Prekinio ženklo kilmės šalis | Danija |
| Matmenys | 57/95 x 75/87 x 65/200 cm |
| Prekės kodas | N1094 |
| Nemokamas pristatymas | Dažniausiai per 1 savaitę (maks. 2 sav.) |
Neturime
6 Žmonės taip pat žiūri šią prekę.
Aprašymas
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Pilnas valgomojo baldų komplektas – stalas ir 6 kėdės. Sukurkite jaukią ir stilingą valgymo erdvę be papildomų rūpesčių.
Veliūras, Metalas, Ąžuolas
Sėdimosios dalies aukštis: 47
Sėdimosios dalies gylis: 47
Papildoma bendra informacija:
- Lengvą ir aiškiai suprantamą surinkimo instrukciją rasite pakuotėje.
- Aukštesnius baldus (lentynas, komodas, spinteles ir pan.) pritvirtinkite prie sienos su tam skirtu rinkiniu, kurį rasite pakuotėje.
- Neleiskite laipioti ar žaisti su/ant baldo (spintelių, lentynų, konsolinių staliukų ir pan.) vaikams.
- Neviršykite leistinų apkrovų.
- Prekinis ženklas: House Nordic
- Prekinio ženklo kilmės šalis: Danija

Aukštos baro kėdės
Pusbario kėdės
Reguliuojamo aukščio