Pradžia » Prieškambario baldai » Drabužių kabyklos

Rodoma 1–24 iš 177

Kokybiška drabužių kabykla iš Palpalbaldai.lt

Kabyklų panaudojimas yra ganėtinai platus. Jas galima naudoti tiek miegamojo kambario spintoje, vonioje ar prieškambaryje, kuriame pasikabinate striukes. Drabužių kabyklos gali būti pastatomos arba pakabinamos ant sienų. Pakabinamos kabyklos neužima vietos ant grindų, todėl išsaugo daugiau namų ploto. Pastatomos kabyklos užima daugiau namų ploto, bet norint jas naudoti nereikia papildomo pasiruošimo.

Rūbų kabykla

Rūbų kabyklos yra naudojamos miegamajame, spintoje arba šalia jos. Šiose kabyklose yra kabinami rūbai, kurie nėra lankstomi (kostiumai, striukės, švarkai ir kiti nelankstomi rūbai). Rūbų kabyklos sutvarko jūsų spintą ir paskirsto rūbus. Naudodami drabužių kabyklas jūsų spinta išliks tvarkinga ir rūbai bus lengvai surandami. Rūbų kabyklos išlaiko rūbų formą ir nepalieka lenkimo žymių. Palpalbaldai.lt pardavinėja įvairias rūbų kabyklas pagamintas Europoje. Dažniausiai kabyklos yra universalios, todėl jas galite naudoti visur.

Drabužių kabyklų tipai 

Renkantis drabužių kabyklą, galima rinktis iš kelių skirtingų tipų:

  • Laisvai pastatomos drabužių kabyklos. Tai geras pasirinkimas tiems, kurie nori paprasto, vietą taupančio sprendimo drabužiams laikyti prieškambaryje arba miegamajame. Jos puikiai tinka tiems, kurie mėgsta keisti baldų stovėjimo vietą. Tinkamos naudoti biure.
  • Pakabinamos drabužių kabyklos. Jos puikiai tinka tiems, kurie nori maksimaliai išnaudoti erdvę mažame kambaryje ar bute, nes neužima vietos ant grindų. Taip pat gali būti pakabinama ant sienos prieškambaryje arba ant plytelių vonios kambaryje. Tinkamos naudoti biure.

Kaip pasirinkti rūbų kabyklą? 

Pasirinkti tinkamą drabužių lentyną yra svarbus sprendimas. Palpalbaldai.lt komanda paruošė vertingų patarimų:

  • Reikia atsižvelgti į kabyklos drabužiams dydį, kuris turėtų būti proporcingas drabužių kiekiui, kurį reikia laikyti. Jei turite daug drabužių, reikės didesnio stovo, kad sutalpintumėte visus drabužius.
  • Medžiaga, iš kurios pagaminta kabykla. Jos gali būti pagamintos iš metalo, medžio, plastiko.
  • Kaina. Drabužių kabyklų kaina varijuoja nuo mažos iki labai didelės. Tam įtakos turi pagaminimo medžiaga, stilius. Kuo didesnis biudžetas skiriamas kabyklai, tuo kokybiškesnę ją galimą įsigyti.
  • Apgalvokite kokius drabužius kabinsite. Nuo to priklausys medžiaga ir dydis. Svarbu išsirinkti tokią drabužių kabyklą, kuri būtų ir funkcionali, ir vizualiai jums patraukli, o įvairių drabužių laikymas ant drabužių kabyklos padės palaikyti tvarką jūsų namuose ir lengviau rasti tai, ko jums reikia.

Pagaminimo medžiaga

Renkantis drabužių kabyklą, svarbu apgalvoti kokius drabužius ant jos kabinsite. Jeigu perkate kabyklą prieškambariui ir kabinsite lauko drabužius, reikėtų rinktis tvirtos medžiagos kabyklą, jei kabinsite lengvus drabužius, jūsų poreikius pilnai atitiks ir mažiau patvarios medžiagos. Paruošėme ir aprašėme pagrindines medžiagas, iš kurių būna pagamintos drabužių kabyklos:

  • Metalas. Šios drabužių kabyklos yra patvarios, gali atlaikyti didelius drabužių kiekius.
  • Mediena. Medinės drabužių lentynos gali suteikti jūsų kambariui elegancijos, tačiau jos gali būti ne tokios tvirtos kaip metalinės.
  • Plastikas. Plastikinės kabyklos yra lengvos ir lengvai perkeliamos, tačiau jos gali būti ne tokios tvirtos kaip metalinės ar medinės.

Kad drabužių lentyna tarnautų ilgus metus, svarbu, kad ji būtų švari ir sausa. Venkite naudoti chemines arba abrazyvines medžiagas, nes jos gali pažeisti kabyklos apdailą. Po valymo būtinai kruopščiai išdžiovinkite valytas vietas. Jei naudojate medinę drabužių lentyną,

užtepkite medžio alyvos arba poliravimo priemonės, kuri padės mediniam paviršiui ilgiau išlikti puikios išvaizdos.

Drabužių kabyklos parduotuvėms

Kabykla rūbams parduotuvėse yra dažnas ir patrauklus būdas vizualiai demonstruoti drabužius. Kabyklos leidžia parduotuvėse tvarkingai eksponuoti didelį drabužių kiekį nedidelėje erdvėje, todėl pirkėjams lengva rasti ieškomus daiktus. Taip pat, drabužių

kabyklos leidžia sukurti vientisą ir vizualiai patrauklią ekspoziciją, kurioje daiktai gali būti išdėstyti pagal spalvą ir stilių.

Sieninė rūbų kabykla padės saugoti ribotą parduotuvės grindų plotą.

Taigi, drabužių lentynos yra universalus ir praktiškas sprendimas drabužiams kabinti ir eksponuoti. Jų būna įvairių tipų: laisvai pastatomų, pakabinamų. Renkantis drabužių kabyklą svarbu atsižvelgti į tokius veiksnius kaip dydis, pakabinio medžiaga ir laikomų drabužių tipas, kad išsirinktumėte jūsų poreikius atitinkančią kabyklą. Drabužių kabyklų naudojimas taip pat gali padėti maksimaliai išnaudoti laisvą erdvę, sumažinti netvarką ir sukurti vizualiai patrauklesnę spintos ir miegamojo išvaizdą. Be to, jos gali būti naudojamos ir kaip rūbų kabyklos parduotuvėms, kaip veiksmingas būdas vizualiai patraukliai demonstruoti drabužius. Įsigykite jūsų poreikius labiausiai atitinkančią kabyklą internetu, mūsų internetinėje parduotuvėje palpalbaldai.lt!