Pradžia » Biuro baldai » Biuro kėdės

Rodoma 1–24 iš 101

Biuro kėdė yra būtinas baldas tiems, kurie daug laiko praleidžia dirbdami prie rašomojo stalo arba kompiuterio. Ji gali turėti įtakos patogumui, produktyvumui ir bendrai sveikatai. Rinkoje yra daugybė variantų, todėl gali būti sudėtinga išsirinkti tinkamą kėdę savo poreikiams. Paruošėme patarimų, kurie gali būti naudingi besirenkant labiausiai jūsų poreikius atitinkančią biuro kėdę. 

Kaip išsirinkti biuro kėdę? 

Pasirinkti tinkamą biuro kėdę svarb, tačiau didelė pasiūla gali klaidinti. Ieškodami biuro kėdės, turite atsižvelgti į kelias pagrindines taisykles, kad išsirinkta kėdė pilnai atitiktų jūsų poreikius: 

 • Ergonomiškumas. Ergonomiška kėdė turėtų užtikrinti tinkamą atramą apatinei nugaros daliai, mažinti spaudimą šlaunims ir kojoms, leisti patogiai laikyti rankas ir plaštakas. Be to, kėdė turėtų turėti reguliuojamas funkcijas, pavyzdžiui, juosmens atramą, porankius ir reguliuojamą sėdynės aukštį. 
 • Funkcionalumas. Rinkitės kėdę, kurios aukštį, pasvirimą ir juosmens atramą galėtumėte reguliuoti pagal savo kūną. 
 • Pagaminimo medžiaga. Rekomenduojame rinktis kėdę su kvėpuojančiomis tinklinėmis arba odinėmis medžiagomis, kurios padės išlaikyti vėsą ir patogumą.
 • Dydis ir maksimali apkrova. Atsižvelgę į gamintojo patarimus, pasirinkite jūsų svorį ir ūgį atitinkančią kėdę ir jos išmatavimus. 
 • Kėdės ilgaamžiškumas. Rinkitės geresnės kokybės kėdę, kuri būtų ne tik patvari, bet ir patogi. 
 • Dizainas. Kėdė turėtų derėti prie jūsų biuro arba namų interjero. Galite rinktis iš lengvai priedrinamų spalvų, kurios yra: balta, juoda, ruda. 

Taigi, renkantis biuro kėdę, būtina teikti pirmenybę patogumui, funkcionalumui ir ergonomikai, taip pat atsižvelgti į kėdės medžiagas, dydį ir stilių. 

Ergonomiškos kėdės 

Ergonomiška biuro kėdė turėtų tinkamai atremti apatinę nugaros dalį, mažinti spaudimą šlaunims ir kojoms, užtikrinti patogią ir reguliuojamą rankų ir plaštakų padėtį. Kai biuro kėdė tinkamai sureguliuota ir pritaikyta prie jūsų kūno, ji gali padėti sumažinti raumenų įtampą ir nuovargį, pagerinti laikyseną ir pagerinti kraujotaką. Dėl to gali padidėti produktyvumas ir darbuotojų sveikata, nes sumažėja raumenų ir kaulų sistemos sutrikimų. Be to, biuro kėdės su reguliuojama juosmens atrama, reguliuojamais porankiais ir reguliuojamo aukščio sėdynėmis taip pat gali padėti išvengti su darbu susijusių traumų ir pagerinti bendrą komfortą. 

Biuro kėdžių tipai 

Yra įvairių tipų biuro kėdžių, kurių kiekviena pasižymi savitomis savybėmis ir privalumais. Kai kurie iš labiausiai paplitusių biuro kėdžių tipų yra šie: 

 • Tinklinės biuro kėdės. Tinklinės kėdės biurui turi kvėpuojančią, atviro pynimo medžiagą, kuri užtikrina geresnį oro srautą. Be to, jos paprastai būna lengvos, todėl jas lengva judėti.
 • Odinės kėdės biuro. Jos yra klasikinės, profesionalios išvaizdos, o jų kaina dažnai yra aukštesnė nei kitų tipų kėdžių. Jos yra patvarios ir užtikrina patogų sėdimąjį paviršių. Jas taip pat lengva valyti ir prižiūrėti. 
 • Vadovo kėdės. Šios kėdės paprastai yra aukštesnės klasės, su pažangesnėmis funkcijomis, pavyzdžiui, įmontuota juosmens atrama, reguliuojamais porankiais ir galvos atlošais. Jos paprastai būna brangesnės nei kitų tipų kėdės, tačiau jos užtikrina patogumą. 
 • Ergonominės kėdės biuro. Ergonominės kėdės yra sukurtos taip, kad skatintų gerą laikyseną ir mažintų kūno apkrovą. 
 • Su ratukais. Vienas iš populiariausių pasirinkimų nes jos daug patogesnės nei kėdės be ratukų. Galima lengvai pasiekti toliau padėtus dokumentus neatsistojant nuo kėdės. 

Kiekvieno tipo kėdė biuro turi savitų privalumų, priklausomai nuo naudotojo poreikių ir pageidavimų. Renkantis biuro kėdę svarbu atsižvelgti į savo konkrečius poreikius ir biudžetą. 

Pagaminimo medžiaga 

Biuro kėdžių gamybai naudojamos medžiagos gali turėti didelės įtakos jų patogumui, ilgaamžiškumui ir poveikiui aplinkai. Paruošėme aprašymus apie kai kurias iš dažniausiai gamybai naudojamų medžiagų. 

Sėdimoji dalis: 

 • Medvilnės audinys. Kėdės kurias dengia medvilnės audinys yra patogios, pralaidžios orui, tačiau gali būti ne tokios patvarios kaip kitos medžiagos ir sunkiau valomos.
 • Oda arba odos imitacija. Odinės biuro kėdės yra profesionalios ir klasikinės išvaizdos. Jos patvarios, suteikia patogų sėdimąjį paviršių, jas lengva valyti ir prižiūrėti. Jos taip pat yra brangesnės nei kitų tipų kėdės. 
 • Tinklelis. Tinklinės biuro kėdės pagamintos iš kvėpuojančios, ažūrinės medžiagos, kuri užtikrina geresnę oro cirkuliaciją. 

Rėmo medžiaga: 

 • Mediena. Medinės biuro kėdės dažnai gaminamos iš kietmedžio, pavyzdžiui, ąžuolo ar klevo. Jos yra tvirtos ir ilgaamžės, tačiau gali būti brangesnės nei kitos medžiagos.
 • Plastikas. Plastikinės biuro kėdės dažnai perkamos dėl prieinamesnės kainos, nes yra pigios, jos lengvos, lengvai valomos ir prižiūrimos, tačiau gali būti ne tokios patogios ar patvarios kaip kitos medžiagos. 
 • Plieninės: Plieninės biuro kėdės yra tvirtos ir ilgaamžės, tačiau gali būti ne tokios patogios. Iš plieno dažnai pagamintas mechanizmas. 

Taigi, renkantis kėdę biurui, svarbu atsižvelgti į medžiagas, iš kurių ji pagaminta, taip pat į medžiagų poveikį aplinkai 

Namams 

Biuro kėdžių naudojimas dirbant nuotoliniu būdu tampa vis svarbesnis, nes vis daugiau žmonių dirba iš namų ir stengiasi sukurti sau patogią vietą namuose. Patogi ir ergonomiška biuro kėdė gali padėti išvengti diskomforto ir skausmo dirbant, o tai gali padėti padidinti produktyvumą ir susikaupimą namuose. 

Biuro kėdės kaina

Svarstant, ar investuoti daugiau į aukštos klasės biuro kėdę, palyginti su biudžetinias variantais, svarbu įvertinti ilgalaikę naudą, kurią ji gali suteikti. Aukštos klasės biuro kėdės dažnai turi pažangias funkcijas, pavyzdžiui, įmontuotą juosmens atramą, reguliuojamus porankius ir galvos atramas, atlošimo mechanizmus. Jos taip pat gaminamos iš aukštesnės kokybės medžiagų, todėl yra patvaresnės ir patogesnės. 

Investicija į tokią biuro kėdę gali užtikrinti patogumą, kuris gali būti naudingas daug laiko sėdintiems žmonėms. Tačiau šios kėdės paprastai yra brangesnės už kitas. Biudžetinės biuro kėdės yra prieinamesnės, tačiau jos gali neužtikrinti tokio pat komforto, atramos kūnui ir patvarumo. 

Priimant sprendimą svarbu atsižvelgti į savo poreikius ir biudžetą, jei nerandate kėdės, kuri būtų pakankamai aukštos klasės, bet prieinamesnės kainos, galite pasinaudoti akcija ir įsigyti pigiau. Taip pat, pravartu paieškoti kur paskelbtas išpardavimas. 

Kokybiškos biuro kėdės internetu 

Mūsų internetinėje parduotuvėje įsigykite kokybiškas kėdes biurui už patrauklią kainą, garantuojame, kad galime pasiūlyti puikų kainos ir kokybės santykį. 

Taigi, tinkamos biuro kėdės pasirinkimas yra svarbus patogumui, produktyvumui ir bendrai sveikatai. Yra įvairių tipų biuro kėdžių, kurių kiekviena pasižymi savitomis savybėmis ir privalumais. Atsižvelgdami į visus aprašytus veiksnius, galite priimti pagrįstą sprendimą, kuri biuro kėdė jums labiausiai tinka. 

Dažniausiai užduodami klausimai (DUK) 

Į kokius svarbiausius veiksnius reikia atsižvelgti renkantis biuro kėdę? – Renkantis biuro kėdę svarbiausi veiksniai, į kuriuos reikia atsižvelgti, yra ergonomika, funkcionalumas ir atrama nugarai. 

Ar ergonominės biuro kėdės yra geras pasirinkimas žmonėms, kenčiantiems nugaros skausmus? 

– Ergonominės biuro kėdės yra geras pasirinkimas žmonėms, kenčiantiems nuo nugaros skausmų, nes jos yra pritaikytos atremti apatinę nugaros dalį, mažinti spaudimą šlaunims ir kojoms, užtikrinti patogią ir reguliuojamą rankų ir plaštakų padėtį. 

Kokio aukščio turėtų būti kėdė? 

– Kėdę turėtumėt rinktis pagal savo ūgį. Pėdos atsisėdus turi pilnai remtis į grindis. Geriausia rinktis reguliuojamo aukščio kėdę. 

Kokį didžiausią svorį išlaiko biuro kėdė? 

– Maksimali galima apkrova visada būna nurodyta gamintojo, todėl svarbu atkreipti dėmesį į kėdės specifikacijas. Dažniausiai nurodomas svoris būna iki 150kg. Kokios yra medžiagos, iš kurų gaminamos biuro kėdės? 

– Sėdimoji dalis dažnai gaminama iš medvilnės audinio, dirbtinės odos, tinklelio. Rėmas iš medienos, plieno arba plastiko.