Pradžia » Miegamojo baldai » Komodos

Rodoma 1–24 iš 34

Komodos jūsų namams

Sutaupykite vietos ir sumažinkite netvarką naudodami komodas. Jeigu turite nedidelį miegamąjį, priimsite labai gerą sprendimą nusipirkdami komodą. Komoda yra labai praktiškas ir reikalingas baldas. Nesvarbu ar tai jūsų miegamasis, vaikų kambarys ar svetainė, komoda labai gerai derės kiekviename kambaryje. Priklausomai nuo jūsų poreikių, galite įsigyti komodą su trimis ar daugiau stalčių. Svarbiausia, kad jūsų išsirinkta komoda derėtų prie jūsų namų apdailos ir atitiktų jūsų poreikius.

Pigios komodos

Elektroninė parduotuvėje Palpalbaldai.lt galite įsigyti pigių komodų, kuriuos ne tik papuoš jūsų namus, bet ir suteiks papildomos vietos daiktams laikyti. Mūsų komodos yra pagamintas Europoje, dažniausiai Prancūzijoje, Belgijoje, Vokietijoje, todėl jos yra kokybiškos.

Komodos privalumai ir nauda

Šias laikais galite rasti įvairių stilių komodų, nuo klasikinių iki modernaus stiliaus. Suradę savo interjerui tinkančią komodą, namus praturtinsite dar vienu svarbiu baldu.
Komodų yra įvairių, todėl įvertinkite, kokio dydžio komodos jums reikia. Šiame balde puikiai telpa įvairiausi daiktai. Jeigu pasirinksite komodą su mažiau stalčių, tada juose bus daugiau vietos.
Komoda gali būti naudojama kaip miegamojo televizorius staliukas. Kadangi jos paviršiaus plotas yra didelis, todėl jį lengva pritaikyti įvairiems panaudojimams.