PALPAL BALDAI

Pals & Pallets – PALPAL – tai draugiškas ir sąžiningas prekės ženklas. Mūsų tikslas būti nuoširdiems ir sąžiningiems tiek su savo klientais, tiek ir su partneriais, nes žinome, kad tokios pastangos neliks nepastebėtos ir grįš su kaupu. Esame nedidelė kompanija, tačiau labai stengiamės ir norime padėti žmonėms rasti įdomesnių, įvairesnių sprendimų jų namams.

KLIENTAS = PARTNERIS

Pagrindinė kryptis – baldų ir kitų interjero/eksterjero detalių importas iš Italijos, Prancūzijos, Belgijos, Lenkijos, Vokietijos, Danijos bei jų integravimas į Lietuvos projektus bei prekyba e-parduotuvėje palpalbaldai.lt.

Gausūs įvairių stilių interjero pasiūlymai namų bei biuro erdvėms. Produktus atrenkame kruopščiai, ieškome, madingų bei netradicinių sprendimų. Baldai ir interjero detalės atkeliauja iš: Vokietijos, Danijos, Prancūzijos, Lenkijos, Belgijos. Produktai pasižymi dizainų bei medžiagų įvairove, leidžiančia susikurti unikalų, nuoseklų bei vientisą interjerą. Baldus galima įsigyti internetu, arba fizinėje parduotuvėje Kaune. Užsakymus pristatome patogiai į jūsų namus kurjeriu, o siuntimas nekainuoja papildomo mokesčio. Pristatymas įprastai užtrunka nuo 1 iki 5 darbo dienų (su retomis išimtimis).