Parduotuvė / Lauko baldai / Apvalus tikmedžio valgomasis stalas | 100 x 75 x 100 cm | Ruda
Apvalus tikmedžio valgomasis stalas | 100 x 75 x 100 cm | Ruda
223 €
| Svoris | 18 kg |
|---|---|
| Pakuotės matmenys | 108 × 121 × 15 cm |
| Spalva | Ruda |
| Medžiaga | Tikmedis |
| Prekinio ženklo kilmės šalis | Danija |
| Matmenys | 100 x 75 x 100 cm |
| Prekės kodas | N0980 |
| Nemokamas pristatymas | Dažniausiai per 1 savaitę (maks. 2 sav.) |
Turime
4 Žmonės taip pat žiūri šią prekę.
Aprašymas
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Valgomojo stalas, tikmedžio, 100×75 cm
Tikmedis
Papildoma bendra informacija:
- Lengvą ir aiškiai suprantamą surinkimo instrukciją rasite pakuotėje.
- Aukštesnius baldus (lentynas, komodas, spinteles ir pan.) pritvirtinkite prie sienos su tam skirtu rinkiniu, kurį rasite pakuotėje.
- Neleiskite laipioti ar žaisti su/ant baldo (spintelių, lentynų, konsolinių staliukų ir pan.) vaikams.
- Neviršykite leistinų apkrovų.
- Prekinis ženklas: House Nordic
- Prekinio ženklo kilmės šalis: Danija








Aukštos baro kėdės
Pusbario kėdės
Reguliuojamo aukščio