Parduotuvė / Stalai / Valgomojo stalai / Ąžuolinis valgomojo rinkinys | 6 asmenims | 59/95 x 75/82,5 x 58/200 cm | Balta | Ruda
Ąžuolinis valgomojo rinkinys | 6 asmenims | 59/95 x 75/82,5 x 58/200 cm | Balta | Ruda
1,753 €
| Svoris | 38.4 kg |
|---|---|
| Pakuotės matmenys | 210.5 × 106 × 7 cm |
| Spalva | Ruda |
| Medžiaga | Audinys, Ąžuolas, Plienas |
| Prekinio ženklo kilmės šalis | Danija |
| Matmenys | 5 x 58/200 cm, 59/95 x 75/82 |
| Prekės kodas | N1098 |
| Nemokamas pristatymas | Dažniausiai per 1 savaitę (maks. 2 sav.) |
Turime
6
Žmonės taip pat žiūri šią prekę.
Aprašymas
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Ąžuolinis valgomojo komplektas 6 asmenims.
Audinys, Metalas, Ąžuolas
Sėdimosios dalies aukštis: 48
Sėdimosios dalies gylis: 43
Papildoma bendra informacija:
- Lengvą ir aiškiai suprantamą surinkimo instrukciją rasite pakuotėje.
- Aukštesnius baldus (lentynas, komodas, spinteles ir pan.) pritvirtinkite prie sienos su tam skirtu rinkiniu, kurį rasite pakuotėje.
- Neleiskite laipioti ar žaisti su/ant baldo (spintelių, lentynų, konsolinių staliukų ir pan.) vaikams.
- Neviršykite leistinų apkrovų.
- Prekinis ženklas: House Nordic
- Prekinio ženklo kilmės šalis: Danija
Kitos prekės
Plieninis kavos staliukas su grūdinto stiklo stalviršu | Ø84 cm | Auksinė
Įvertinimas: 5.00 iš 5
94 €

Aukštos baro kėdės
Pusbario kėdės
Reguliuojamo aukščio