Pradžia » Stalai » Kavos staliukai

Rodoma 1–24 iš 54

Stilingi kavos staliukai

Tiesa sakant visi kavos staliukai yra stilingi, jeigu jie yra priderinti prie namų interjero stiliaus. Smulkios detalės gali suteikti puikų estetinį vaizdą Jūsų svetainei. Dekoruojant staliuką svarbiausia nepersistengti, nenorite, kad jis atrodytų netvarkingas. Dekoracijas laikykite tik tam tikroje vietoje, dažniausiai rekomenduojame centre. Taigi visi kavos staliukai gali būti stilingi jeigu juos tinkamai dekoruosite ir priderinsite prie namų interjero.

Modernūs kavos staliukai

Sparčiai populiarėjant moderniam architektūros ir namų interjero stiliui, didėja ir modernių baldų, tarp jų ir modernių kavos staliukų paklausa. Palpalbaldai.lt siūlo išskirtinės išvaizdos, geros kokybės ir žemos kainos produktus. Modernūs kavos staliukai pasižymi minimalizmu ir simetrija. Norėdami išsirinkti modernų staliuką, ieškokite mažai detalių turinčio, tamsesnių spalvų, simetriško staliuko.

Svetainės staliukai

Kartais kavos staliukai yra vadinami svetainės staliukais, todėl pamatę pavadinimą svetainės staliukas, nepagalvokite, kad tai visiškai kitas baldas. Svetainės staliukai yra mažiau populiaresnis terminas apibrėžiantis jį. Palpalbaldai.lt prekiauja įvairiais svetainės staliukais, kurie pasižymi kokybe, modernumu ir grožiu.

Kodėl rinktis kavos staliuką

Kavos staliukas yra vienas iš pagrindinių svetainės akcentų. Šis staliukas yra daugiau negu televizoriaus nuotolinio valdymo pultelio padėklas ar staliukas kavos puodeliui pasidėti. Stiklinis elegantiškai ir subtiliai papildo kambarį, stiklas sumažina objektų skaičių kambaryje, todėl jis optiškai tampa ne toks apkrautas. Yra trys pagrindiniai jo priedai – knygos, žvakės ir gėlės. Šie priedai puikiai papildys jūsų kambarį, svetainei suteiks spalvą, tekstūrą, jaukumą ir asmeniškumo.