Pradžia » Svetainės baldai

Rodoma 1–24 iš 285

Modernūs svetainės baldai

Palpalbaldai.lt siūlo didžiulį modernių svetainės baldų pasirinkimą jūsų namams: nuo knygų pakabinamų lentynų iki kavos staliukų, konsulinių staliukų ar komodų. Padarykite savo svetainę patogia ir modernia su gražiais foteliais, kurie jūsų kambariui suteiks ne tik patogumo, bet ir puikią išvaizdą. Modernūs svetainės baldai tinka įvairiems interjerams, užsukite ir įsigykite modernių svetainės baldų iš Palpalbaldai.lt parduotuvės. Svetainėje susiburia visa šeima ir praleidžiama didžioji dienos dalis, todėl ši patalpa turi būti įrengta ypač atidžiai.

Apsipirkdami Palpalbaldai.lt internetinėje baldų parduotuvėje ne tik sutaupysite, bet ir įsigysite puikių, kokybiškų baldų. Turime didelį asortimentą TV staliukų, kurie yra pagaminti Europoje ir atitiks jūsų kokybės standartus. Spintelės, kurios tiks įvairiems interjerams papuoš jūsų namus ir tuo pačiu sumažins netvarką namuose.

Kaip išsirinkti svetainės baldus savo namams?
Nesvarbu ar pradedate nuo nulio ir įrengiate visiškai tuščią erdvę, ar atnaujinate keletą baldų, mes galime patarti, kaip išsirinkti svetainės baldus savo namams. Šie 4 patarimai padės kokybiškiau ir lengviau įrengti svetainės patalpą.

1) Nustatykite svetainės baldų poreikius

Rinkdamiesi svetainės baldus, turite žinoti jų poziciją kambaryje ir jų panaudojimą. Nepirkite baldų, jeigu nežinote ką juose ar ant jų laikysite. Svarbu išsiaiškinti kelis dalykus. Kokio dydžio baldas jums tinka? Kaip panaudosite šį baldą?

2) Apsvarstykite svetainės baldų stilių

Prieš rinkdamiesi baldus, visada įvertinkite savo namų interjero stilių ir kokio stiliaus baldo jums reikia. Klasikinio stiliaus sofa moderniame interjere išties atrodytų prastai. Modernaus stiliaus baldai dažniausiai tinka didžiajai daliai interjerų, todėl jeigu neįsivaizduojate kokio stiliaus balus rinktis, patariame pagalvoti apie modernaus stiliaus svetainės baldus.

3) Pagalvokite apie spinteles

Jeigu turite daug daiktų, kuriuos reikia paslėpti spintelėje, turite įsivertinti kambario dydį. Jeigu kambarys nėra didelis, patariame spinteles rinktis atsakingai. Pirkdami TV staliuką su lentynomis ar stalčiai sutaupysite kambario vietos ir taip susikursite erdves daiktams padėti. Tokiu pat būdų galima panaudoti komodas, kavos staliukus.

4) Svetainę papuoškite dekoracijomis

Suteikite erdvei jaukumo ir suriškite svetainę su dekoracijomis. Pastatykite toršerą šalia skaitymo kėdės ir akcentuokite galinius stalus su staline lempa ar dviem. Nepalikite plikų sienų, užpildykite jas sienų dekoracijomis. Sienoms papuošti puikiai tinka įvairūs paveikslai, laikrodžiai ir kitos sienų dekoracijos.