Rodoma 1–12 iš 20

Jeigu skaitote knygas tai lentynos yra būtinas baldas jūsų namuose. Lentynos ne tik palaiko tvarką namuose, bet ir paslėpia tuščias namų sienas ir taip suteikia namams jaukumo. Palpalbaldų lentynos yra įvairiausių formų ir dydžių. Lentynos padeda palaikyti tvarką namuose, padeda daiktams surasti savo vietą.

Kokią lentyną pasirinkti

Niekam nėra paslaptis, kad lentynos gali būti gaminamos iš įvairiausių medžiagų. Šios medžiagos gali turėti savo privalumu ir tam tikrų trūkumų. Medinės lentynos yra klasika. Jos yra tvirtos, estetiškai gerai atrodančios, kambariui suteikia jaukumo. Plastikinės lentynos yra lengvos, pigios ir lengvai montuojamos. Metalinės lentynos yra labai stiprios ir geriausiai tinka biurams arba darbo patalpoms. Šias lentynas yra sunkiau pritaikyti interjere, todėl dažniausiai naudojamos ten, kur reikia laikyti pakankamai sunkius daiktus.

Batų lentyna

Dažniausiai batų lentynos yra naudojamos prieškambaryje. Neturint daug vietos arba norint tvarkos, patartina naudoti batų lentynas. Palpalbaldai.lt prekiauja batų lentynomis pagamintomis Europoje. Didelis pasirinkimas įvairaus medžiagiškumo batų lentynos už prieinamą kainą.

Pakabinamos lentynos

Pakabinamos lentynos skirtos knygoms, nuotraukoms ar kitoms dekoracijoms yra puikus būdas sandėliuoti knygas ir papuošti namus. Pakabinamos lentynos nuo seno yra naudojama, kaip sienų dekoravimo priemonė, kuri atlieka naudingą darbą. Pakabinamos lentynos gali būti naudojamos įvairiuose kambariuose, net ir vonioje.

Knygų lentynos

Knygų lentynos yra vienas populiariausių baldų norint susidėti knygas. Retas žmogus knygas deda į spintas ar dar kitas vietas, kuriuose jos yra nematomos. Knygos lentynose yra visiems pastebimos, taip atsiveria daugiau galimybių diskusijoms su svečiais, atsiranda didesnis noras tęsti skaitymą, nes knygos tampa nuolat pastebimos.