Pradžia » Svetainės baldai » Lentynos

Rodoma 1–24 iš 56

Kokią lentyną pasirinkti

Niekam nėra paslaptis, kad jos gali būti gaminamos iš įvairiausių medžiagų. Šios medžiagos gali turėti savo privalumu ir tam tikrų trūkumų. Medinės lentynos yra klasika. Jos yra tvirtos, estetiškai gerai atrodančios, kambariui suteikia jaukumo. Plastikinės  yra lengvos, pigios ir lengvai montuojamos. Metalinės   yra labai stiprios ir geriausiai tinka biurams arba darbo patalpoms. Jas sunkiau pritaikyti interjere, todėl dažniausiai naudojamos ten, kur reikia laikyti pakankamai sunkius daiktus.

Pakabinamos lentynos

Pakabinamos  skirtos knygoms, nuotraukoms ar kitoms dekoracijoms yra puikus būdas sandėliuoti knygas ir papuošti namus. Pakabinamos lentynos nuo seno yra naudojama, kaip sienų dekoravimo priemonė, kuri atlieka naudingą darbą. Pakabinamos gali būti naudojamos įvairiuose kambariuose, net ir vonioje.

Knygų lentynos

Knygų lentynos yra vienas populiariausių baldų norint susidėti knygas. Retas žmogus knygas deda į spintas ar dar kitas vietas, kuriuose jos yra nematomos. Jos yra visiems pastebimos, taip atsiveria daugiau galimybių diskusijoms su svečiais, atsiranda didesnis noras tęsti skaitymą, nes knygos tampa nuolat pastebimos.

Kam skirtos lentynos?

Jeigu skaitote knygas tai jos yra būtinas baldas jūsų namuose. Jos ne tik palaiko tvarką namuose, bet ir paslėpia tuščias namų sienas ir taip suteikia namams jaukumo. Palpalbaldų lentynos yra įvairiausių formų ir dydžių. Ši produkcija padeda palaikyti tvarką namuose, padeda daiktams surasti savo vietą.

Norime pasidalinti geriausiais patarimais, kaip išsirinkti tinkamą, kiekvienam jūsų namų kambariui.

Norint , kad kambarys turėtų jaukumo, pilnatvės, neužtenka pasitaškyti dažais. Jei pastebėjote, jog dažnai žiūrėdami į tuščias, niūrias sienas mus aplanko depresijos, nebaigtumo jausmas, kad tam tikroje kambario vietoje kažko trūksta, vienas iš geriausių variantų yra lentynos. Tai papildoma vieta daiktams, kurie nebesimaišys. Jos neabejotinai yra fantastiškos dėl daugelio priežasčių, ne tik prideda vietos knygoms, krepšeliams ir aksesuarams laikyti, bet ir gali tikrai pakeisti kambario estetiką.  Šis baldas turi atitikti jūsų gyvenimo būdą ir turimą erdvę, todėl tikrai svarbu pagalvoti, kam jas naudosite. Prieš pirkdami atsakykite sau į šiuos klausimu. Kokia pagrindinė jos paskirtis? Ar tai tik dėl interjero, ar naudojate ją tam, kad padėtume ką nors konkretaus. Ką tu ant jo užsidėsi? Jei joje laikysite sunkius daiktus, turėsite įsitikinti lentynos medžiaga ir tvirtumu. Kur bus jos paskirties vieta?