Pradžia » Svetainės baldai » Lentynos

Rodoma 1–24 iš 345

Lentynos internetu

Jeigu skaitote knygas tai jos yra būtinas baldas jūsų namuose. Jos ne tik palaiko tvarką namuose, bet ir paslėpia tuščias namų sienas ir taip suteikia namams jaukumo. Palpalbaldų lentynos yra įvairiausių formų ir dydžių. Ši produkcija padeda palaikyti tvarką namuose, padeda daiktams surasti savo vietą.
Norime pasidalinti geriausiais patarimais, kaip išsirinkti tinkamą, kiekvienam jūsų namų kambariui.
Norint , kad kambarys turėtų jaukumo, pilnatvės, neužtenka pasitaškyti dažais. Jei pastebėjote, jog dažnai žiūrėdami į tuščias, niūrias sienas mus aplanko depresijos, nebaigtumo jausmas, kad tam tikroje kambario vietoje kažko trūksta, vienas iš geriausių variantų yra lentynos. Tai papildoma vieta daiktams, kurie nebesimaišys. Jos neabejotinai yra fantastiškos dėl daugelio priežasčių, ne tik prideda vietos knygoms, krepšeliams ir aksesuarams laikyti, bet ir gali tikrai pakeisti kambario estetiką. Šis baldas turi atitikti jūsų gyvenimo būdą ir turimą erdvę, todėl tikrai svarbu pagalvoti, kam jas naudosite. Prieš pirkdami atsakykite sau į šiuos klausimu. Kokia pagrindinė jos paskirtis? Ar tai tik dėl interjero, ar naudojate ją tam, kad padėtume ką nors konkretaus. Ką tu ant jo užsidėsi? Jei joje laikysite sunkius daiktus, turėsite įsitikinti medžiaga ir tvirtumu. Kur bus jos paskirties vieta?

Kokią lentyną pasirinkti?

Niekam nėra paslaptis, kad jos gali būti gaminamos iš įvairiausių medžiagų. Šios medžiagos gali turėti savo privalumu ir tam tikrų trūkumų. Medinės lentynos yra klasika. Jos yra tvirtos, estetiškai gerai atrodančios, kambariui suteikia jaukumo. Plastikinės yra lengvos, pigios ir lengvai montuojamos. Metalinės yra labai stiprios ir geriausiai tinka biurams arba darbo patalpoms. Jas sunkiau pritaikyti interjere, todėl dažniausiai naudojamos ten, kur reikia laikyti pakankamai sunkius daiktus.

Pakabinamos lentynos

Pakabinamos skirtos knygoms, nuotraukoms ar kitoms dekoracijoms yra puikus būdas sandėliuoti knygas ir papuošti namus. Pakabinamos lentynos nuo seno yra naudojama, kaip sienų dekoravimo priemonė, kuri atlieka naudingą darbą. Pakabinamos gali būti naudojamos įvairiuose kambariuose, net ir vonioje.

Knygų lentynos

Knygų lentynos yra vienas populiariausių baldų norint susidėti knygas. Retas žmogus knygas deda į spintas ar dar kitas vietas, kuriuose jos yra nematomos. Jos yra visiems pastebimos, taip atsiveria daugiau galimybių diskusijoms su svečiais, atsiranda didesnis noras tęsti skaitymą, nes knygos tampa nuolat pastebimos.

Biuro ir kitų tipų lentynos

Biuras yra vieta kur susiduria daug skirtingų dalykų, pradedant nuo nedidelių aplankų iki storiausių bylų. Be to kiekvienas biuras turi daug kito būtino inventoriaus: spausdintuvai, skylamušiai, segikliai, pieštukai, tušinukai, trintukai, lipnūs lapeliai, darbuotojų asmeniniai daiktai ir t.t. ir pan. Tam kad išlaikyti tvarką ir estetiką biure yra būtinos lentynos. Jos būna įvairių rūšių, nuo pakabinamos ar pastatomos iki pusiau atviros ar ant ratukų virtuvinės. Tokia jų įvairovė tik tam, kad atitiktų jūsų reikalavimus, nesvarbu ar jūs įrenginėjate 50 žmonių biurą ar privačią darbo vietą namie. O dabar trumpai peržvelkime lentynų tipus.

  1. Pastatomos. Pastatomos lentynos yra ypač praktiškos. Jų dėka nebūsite pririšti prie vienos vietos. Visada galima keisti interjerą perstatant lentyną į kitą vietą. Toks tipas pasižymi įvairiomis formomis. Pavyzdžiui gali būti paprasčiausiai stačiakampė laisvai pastatoma, bet gali būti ir laiptuota ar laiptuota ir dar pasvira lentyna, kurį iškart įneš gyvumo į patalpą.
  2. Sklandančios ore. Pakabinamos arba kitaip dar sklandančios lentynos puikiai tinka minimalistiniam stiliui. Jei norite tiesiog paprastos su priderinta spalva prie interjero, bet be papildomų konstrukcijų šonuose, tada ore kabanti lentyna jums puikiai tiks. Šis tipas neturi jokių matomų konstrukcijų, nei varžtų, nei vinių, nei rėmų ar kitų konstrukcijų, todėl ir atrodo, kad jos sklando ore prie sienos. Pasirinkime turime įvairių formų (lovelio, U formos, stačiakampių, kvadratinių, tiesių, su stalčiais arba be jų, su metaliniu rėmu arba be jo). Pagrindinės mūsų spalvos yra sendinta „rustic“ ruda, juoda ir balta.
  3. Kampinės. Kampinės lentynos puikiai tiks užpildyti tuščius patalpos kampus arba kampą tarp sienos ir kito baldo. Jų yra keletas rūšių. Turime pastatomas kampines, kurias galima komplektuoti su kitomis pastatomomis lentynomis (trijų, keturių ar net penkių skyrių). Taip pat turime ir pakabinamas kampines lentynas. Jos leidžia labai efektyviai sutaupyti vietą. Galite pasirinkti jums norimą aukštį. Dar turime ir kampines pakabinamas šachmatų formos. Šios išskirtinio dizaino kampinės lentynėlės gali tapti akcentų jūsų kambariui.
  4. Reguliuojamos. Kaip ir pats pavadinimas jau gali nusakyti t.y. reguliuojamų lentynų konstrukcija yra keičiamo aukščio. Vertikalius tarpus galite nusistatyti patys, pagal tai kokio aukščio tarpo jums reikia. Vertikalūs rėmai pagaminti taip, kad būtų galima prisitaikyt prie bet kokio daikto, kurį dėsite į lentyną. Nesvarbu ar tai bus sandėliuojamos konservuotos rudens gėrybės, ar žieminės padangos, ar dulkių siurblys, ar supakuota kalėdinė eglutė ar bet kas kitas, ką norėtumėte atidėti kitam kartui.
  5. Specializuotos. Specializuotos lentynos turi savo paskirtį. Jos sunkiau panaudoti, kažkam kitam nei jos jau yra sukurtos. Pavyzdžiui vyno butelių laikymo lentyna – ją nepanaudosite laikyti rūbus ar gėles. Geriausiu atveju iš vyno pakeisite į kito gėrimo butelius. Arba žaismingos vaikų kambario lentynėlės. Jos puikiai tinka, kad vaikų žaislai būtų sudėlioti savo vietose, tinka vaiko edukacijai, kad suprastų, kad kiekvienas daiktas turi savo skyrelį ir kad namie dažniausiai turi būti tvarkinga. Bet tikrai šios lentynėlės nepanaudosite sudėti pypkių kolekcijai svetainėje.
  6. Vonios. Voniai skirtos lentynos dažniausiai būna šviesios, baltos. Dažnai jose rasite dalį uždarų skyrių dalį atvirų. Tai yra specialiai sukurta tam, kad savo asmeninius, labiau intymius daiktus ar higienos priemones galėtume paslėpti už uždarų durelių. Žinoma ir priešingai, yra atvira dalis, kuri skirta labiausiai naudojamiems daiktams ar priemonėms, kad galėtumėte lengvai ir greitai pasiekti juos.
  7. Moduliuojamos. Lentynos iš modulių yra itin praktiškos, nes jų plotį aukštį galite pasirinkti patys. Tokiu būdu ją galėsite pastatyti į bet kokią nišą. Taip pat galite leisti savo fantazijai pasireikšti, nes galutinis rezultatas t.y. forma, priklauso tik nuo jūsų išmonės. Medžiagiškumas taip pat būna labai įvairus nuo plieninės vielos ar plastikinių modulių, kuriuose drąsiai galite laikyti batus, iki medžiaginių, kuriuose puikiai suskirstysite visus vaikų ar savo drabužius.
  8. Stiklinės. Metalinis karkasas, stiklinės lentynos, juodos arba aukso spalvos rėmas puikiai derės bet kurioje svetainėje. Ant jos galite sudėti visus savo trofėjus, diplomus ar kelionių reliktus. Papuoš interjerą, efektyviai sutalpins ir išryškins jūsų sukauptas gėrybes.

Visus mūsų baldus galite pirkti internetu, mūsų e-parduotuvėje. Pristatymą organizuojame maksimaliai greitai, norime, kad klientas preke galėtų džiaugtis kuo greičiau. Prekes iš savo sandėlio dažniausiai pristatome per 1-2 d.d., o jei tenka užsakyti prekes iš gamintojo sandėlio dažniausiai užtrunkame savaitę su trupučiu. Pristatymo kaina – 0,00 EUR