Pradžia » Kėdės » Virtuvės kėdės

Rodoma 1–12 iš 38

Valgomasis ar virtuvė yra vieta, kur susirenka visa šeima, vakarieniauti ar pietauti. Virtuvės kėdės turi pasižymėti keliais aspektais – patogumu, gražia išvaizda ir patvarumu. Palpalbaldai.lt siūlo išskirtinę galimybę įsigyti kokybiškas, Europoje pagamintas virtuvės kėdes už nedidelę kainą. Įsigiję virtuvės kedės iš mūsų el. parduotuvės, galėsite mėgautis ne tik skaniai pagamintu maistu, bet ir kėdžių patogumu.

Valgomojo kėdės

Valgomojo kėdės yra labai svarbus interjero dizaino elementas. Gražios, stilingos kėdės puošia valgomojo erdvę ir visus jūsų namus. Tačiau nereikėtų pamiršti ir apie kėdžių kokybę ir funkcionalumą. Vidutiniškai valgomojo ir virtuvės stalo aukštis yra 71 cm – 76 cm, o valgomojo kėdės vidutinis aukštis turėtų būti nuo 40 cm iki 45 cm. Šiuolaikiniai stalai ir kėdės paprastai yra mažesni nei senesniais laikais gaminti stalai, tad valgomąjį galima įsirengti net ir neturint erdvių namų.

Kokią virtuvės kėdę išsirinkti?

Virtuvės kėdės turi būti derinamos prie pagrindinių virtuvės elementų, kuriuos sudaro virtuvinis baldų komplektas. Įsitikinkite, kad pasirenkate tinkamą kėdžių formą. Taip pat primename, kad apvalios kėdės netinka prie stalų, kurie turi kampus, o virtuvės kėdės su stačiakampe arba kvadratine sėdimąja dalimi puikiai tinka bet kokios formos stalo. Turint modernų interjerą visada patariame išsirinkti metalines kėdes virtuvei, o klasikiniam interjerui rinktis medines kėdes.