Pradžia » Kėdės » Virtuvės ir valgomojo kėdės

Rodoma 1–24 iš 384

Kodėl rinktis Palpalbaldai.lt virtuvė sir valgomojo kėdes?

Valgomasis ar virtuvė yra vieta, kur susirenka visa šeima, vakarieniauti ar pietauti. Valgomojo kėdės turi pasižymėti keliais aspektais – patogumu, gražia išvaizda ir patvarumu. Palpalbaldai.lt siūlo išskirtinę galimybę įsigyti kokybiškas, Europoje pagamintas už nedidelę kainą. Įsigiję valgomojo kedės iš mūsų el. parduotuvės, galėsite mėgautis ne tik skaniai pagamintu maistu, bet ir kėdžių patogumu.

Valgomojo kėdės

Modernios valgomojo kėdės yra labai svarbus interjero dizaino elementas. Gražios, stilingos kėdės puošia valgomojo erdvę ir visus jūsų namus. Tačiau nereikėtų pamiršti ir apie kėdžių kokybę ir funkcionalumą. Vidutiniškai valgomojo ir virtuvės stalo aukštis yra 71 cm – 76 cm, o jos vidutinis aukštis turėtų būti nuo 40 cm iki 45 cm. Kokia turi būti valgomojo kėdė galite skaityti šiame straipsnyje. Šiuolaikiniai stalai ir kėdės paprastai yra mažesni nei senesniais laikais gaminti stalai, tad valgomąjį galima įsirengti net ir neturint erdvių namų.

Kokią virtuvės ar valgomojo kėdę išsirinkti?

Jos turi būti derinamos prie pagrindinių virtuvės elementų, kuriuos sudaro virtuvinis baldų komplektas. Įsitikinkite, kad pasirenkate tinkamą kėdžių formą. Taip pat primename, kad apvalios kėdės netinka prie stalų, kurie turi kampus, o su stačiakampe arba kvadratine sėdimąja dalimi puikiai tinka bet kokios formos stalo. Turint modernų interjerą visada patariame išsirinkti metalines, o klasikiniam interjerui rinktis medines.

Veliūrinės kėdės

Modernėjant interjerui metalas tampa daug įdomesnis ir dažniau norimas akcentas dekoruojant namus. Medienos raštų baldai paliekami tik tam tikriems interjero tipams. Pačios populiariausios kėdės yra veliūrinės plieninėmis arba medinėmis, pilnai nudažytomis kojomis. Madingų spalvų veliūras puikiai žiūrisi kiekvieno tipo interjero namuose, todėl tokio tipo kėdes pritaikyti ypač lengva. Sunku išsirinkti jos tipą ar spalvą? Rekomenduojame nepirkti aklai ir stebėti spalvų derinius internete, taip Jūsų interjeras išliks harmoningas.