Parduotuvė / Lauko baldai / Lauko baldų komplektai / Didelis lauko baldų komplektas | Kampinė sofa, Pufas, Fotelis, Staliukas | Pilka
Didelis lauko baldų komplektas | Kampinė sofa, Pufas, Fotelis, Staliukas | Pilka
2,036 €
| Svoris | 25 kg |
|---|---|
| Pakuotės matmenys | 81.5 × 87 × 92.5 cm |
| Spalva | Pilka, Ruda |
| Medžiaga | Plienas, Poliesteris, Ratanas, Stiklas |
| Prekinio ženklo kilmės šalis | Danija |
| Matmenys | 318/68/68/60 x 64/64/31/31 x 169/68/68/60 cm |
| Prekės kodas | N0994 |
| Nemokamas pristatymas | Dažniausiai per 1 savaitę (maks. 2 sav.) |
Turime
1 Žmogus taip pat žiūri šią prekę.
Aprašymas
Plotis: 318/68/68/60 cm
Aukštis: 64/64/31/31 cm
Ilgis: 169/68/68/60 cm
Papildoma bendra informacija:
- Lengvą ir aiškiai suprantamą surinkimo instrukciją rasite pakuotėje.
- Aukštesnius baldus (lentynas, komodas, spinteles ir pan.) pritvirtinkite prie sienos su tam skirtu rinkiniu, kurį rasite pakuotėje.
- Neleiskite laipioti ar žaisti su/ant baldo (spintelių, lentynų, konsolinių staliukų ir pan.) vaikams.
- Neviršykite leistinų apkrovų.
- Prekinis ženklas: House Nordic
- Prekinio ženklo kilmės šalis: Danija








Aukštos baro kėdės
Pusbario kėdės
Reguliuojamo aukščio