Parduotuvė / Lauko baldai / Lauko daiktadėžės / Lauko pagalvėlių daiktadėžė | 146,5 x 75 x 71 cm | Juoda
Lauko pagalvėlių daiktadėžė | 146,5 x 75 x 71 cm | Juoda
196 €
| Svoris | 16.24 kg |
|---|---|
| Pakuotės matmenys | 150 × 72 × 12 cm |
| Spalva | Juoda |
| Medžiaga | Plastikas |
| Prekinio ženklo kilmės šalis | Danija |
| Matmenys | 146, 5 x 75 x 71 cm |
| Prekės kodas | N1015 |
| Nemokamas pristatymas | Dažniausiai per 1 savaitę (maks. 2 sav.) |
Turime
3 Žmonės taip pat žiūri šią prekę.
Aprašymas
146,5x71x75 cm, 680 L
Plotis: 146,5 cm
Aukštis: 75 cm
Ilgis: 71 cm
Sėdimosios dalies aukštis: cm
Sėdimosios dalies gylis: cm
Papildoma bendra informacija:
- Lengvą ir aiškiai suprantamą surinkimo instrukciją rasite pakuotėje.
- Aukštesnius baldus (lentynas, komodas, spinteles ir pan.) pritvirtinkite prie sienos su tam skirtu rinkiniu, kurį rasite pakuotėje.
- Neleiskite laipioti ar žaisti su/ant baldo (spintelių, lentynų, konsolinių staliukų ir pan.) vaikams.
- Neviršykite leistinų apkrovų.
- Prekinis ženklas: House Nordic
- Prekinio ženklo kilmės šalis: Danija





Aukštos baro kėdės
Pusbario kėdės
Reguliuojamo aukščio