Parduotuvė / Lauko baldai / Lauko baldų komplektai / Sodo baldų komplektas 4 žm. | 120/64 x 76/70 x 120/63 cm | Ruda, Smėlio








Sodo baldų komplektas 4 žm. | 120/64 x 76/70 x 120/63 cm | Ruda, Smėlio
1,473 €
| Svoris | 138 kg |
|---|---|
| Pakuotės matmenys | 124 × 18 × 124 cm |
| Spalva | Ruda, Rusva |
| Medžiaga | Akacija, Plastikas, Plienas |
| Prekinio ženklo kilmės šalis | Danija |
| Matmenys | 120/64 x 76/70 x 120/63 cm |
| Prekės kodas | N1104 |
| Nemokamas pristatymas | Dažniausiai per 1 savaitę (maks. 2 sav.) |
Neturime
7 Žmonės taip pat žiūri šią prekę.
Aprašymas
Valgomojo stalas ir 4 valgomojo kėdės
Plotis: 120/64 cm
Aukštis: 76/70 cm
Ilgis: 120/63 cm
Sėdimosios dalies aukštis: 46 cm
Sėdimosios dalies gylis: 41 cm
Papildoma bendra informacija:
- Lengvą ir aiškiai suprantamą surinkimo instrukciją rasite pakuotėje.
- Aukštesnius baldus (lentynas, komodas, spinteles ir pan.) pritvirtinkite prie sienos su tam skirtu rinkiniu, kurį rasite pakuotėje.
- Neleiskite laipioti ar žaisti su/ant baldo (spintelių, lentynų, konsolinių staliukų ir pan.) vaikams.
- Neviršykite leistinų apkrovų.
- Prekinis ženklas: House Nordic
- Prekinio ženklo kilmės šalis: Danija

Aukštos baro kėdės
Pusbario kėdės
Reguliuojamo aukščio