Parduotuvė / Kita / Dekoras / Vazos / Terakota molio dekoratyvinė vaza | 44 x 49 x 44 cm | Pilka
Terakota molio dekoratyvinė vaza | 44 x 49 x 44 cm | Pilka
150 €
| Svoris | 22 kg |
|---|---|
| Pakuotės matmenys | 44 × 44 × 49 cm |
| Spalva | Pilka |
| Medžiaga | Keramika |
| Prekinio ženklo kilmės šalis | Danija |
| Matmenys | 44 x 49 x 44 cm |
| Prekės kodas | N1045 |
| Nemokamas pristatymas | Dažniausiai per 1 savaitę (maks. 2 sav.) |
Neturime
7
Žmonės taip pat žiūri šią prekę.
Aprašymas
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Dekoratyvinis puodas, terakotos, pilkas ø44×49 cm
Papildoma bendra informacija:
- Lengvą ir aiškiai suprantamą surinkimo instrukciją rasite pakuotėje.
- Aukštesnius baldus (lentynas, komodas, spinteles ir pan.) pritvirtinkite prie sienos su tam skirtu rinkiniu, kurį rasite pakuotėje.
- Neleiskite laipioti ar žaisti su/ant baldo (spintelių, lentynų, konsolinių staliukų ir pan.) vaikams.
- Neviršykite leistinų apkrovų.
- Prekinis ženklas: House Nordic
- Prekinio ženklo kilmės šalis: Danija

Aukštos baro kėdės
Pusbario kėdės
Reguliuojamo aukščio