Parduotuvė / Kita / Dekoras / Vazos / Terakota molio dekoratyvinė vaza | 32 x 60 x 32 cm | Ruda
Terakota molio dekoratyvinė vaza | 32 x 60 x 32 cm | Ruda
162 €
| Svoris | 11 kg |
|---|---|
| Pakuotės matmenys | 39 × 39 × 70 cm |
| Spalva | Ruda |
| Medžiaga | Keramika |
| Prekinio ženklo kilmės šalis | Danija |
| Matmenys | 32 x 60 x 32 cm |
| Prekės kodas | N1041 |
| Nemokamas pristatymas | Dažniausiai per 1 savaitę (maks. 2 sav.) |
Turime
5
Žmonės taip pat žiūri šią prekę.
Aprašymas
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Dekoratyvinis vaza, terakota, ruda ø32×60 cm
Papildoma bendra informacija:
- Lengvą ir aiškiai suprantamą surinkimo instrukciją rasite pakuotėje.
- Aukštesnius baldus (lentynas, komodas, spinteles ir pan.) pritvirtinkite prie sienos su tam skirtu rinkiniu, kurį rasite pakuotėje.
- Neleiskite laipioti ar žaisti su/ant baldo (spintelių, lentynų, konsolinių staliukų ir pan.) vaikams.
- Neviršykite leistinų apkrovų.
- Prekinis ženklas: House Nordic
- Prekinio ženklo kilmės šalis: Danija

Aukštos baro kėdės
Pusbario kėdės
Reguliuojamo aukščio