Parduotuvė / Kita / Šviestuvai / Keramikinis šviestuvas | 36 x 36 x 36 cm | Žalia
Keramikinis šviestuvas | 36 x 36 x 36 cm | Žalia
116 €
| Svoris | 3.59 kg |
|---|---|
| Pakuotės matmenys | 37 × 37 × 31.5 cm |
| Spalva | Žalia |
| Medžiaga | Keramika |
| Prekinio ženklo kilmės šalis | Danija |
| Matmenys | 36 x 36 x 36 cm |
| Prekės kodas | N0918 |
| Nemokamas pristatymas | Dažniausiai per 1 savaitę (maks. 2 sav.) |
Turime
2 Žmonės taip pat žiūri šią prekę.
Aprašymas
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Stalinis šviestuvas su gaubtu, keramikinis
Keramika
Papildoma bendra informacija:
- Lengvą ir aiškiai suprantamą surinkimo instrukciją rasite pakuotėje.
- Aukštesnius baldus (lentynas, komodas, spinteles ir pan.) pritvirtinkite prie sienos su tam skirtu rinkiniu, kurį rasite pakuotėje.
- Neleiskite laipioti ar žaisti su/ant baldo (spintelių, lentynų, konsolinių staliukų ir pan.) vaikams.
- Neviršykite leistinų apkrovų.
- Prekinis ženklas: House Nordic
- Prekinio ženklo kilmės šalis: Danija





Aukštos baro kėdės
Pusbario kėdės
Reguliuojamo aukščio