Parduotuvė / Kita / Šviestuvai / Sieninis šviestuvas | 10 x 22 x 15 cm | Juoda
Sieninis šviestuvas | 10 x 22 x 15 cm | Juoda
78 €
| Svoris | 0.922 kg |
|---|---|
| Pakuotės matmenys | 20.5 × 20.5 × 15.5 cm |
| Spalva | Juoda |
| Medžiaga | Plienas |
| Prekinio ženklo kilmės šalis | Danija |
| Matmenys | 10 x 22 x 15 cm |
| Prekės kodas | N0938 |
| Nemokamas pristatymas | Dažniausiai per 1 savaitę (maks. 2 sav.) |
Turime
7 Žmonės taip pat žiūri šią prekę.
Aprašymas
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Sieninis šviestuvas
Plienas
Papildoma bendra informacija:
- Lengvą ir aiškiai suprantamą surinkimo instrukciją rasite pakuotėje.
- Aukštesnius baldus (lentynas, komodas, spinteles ir pan.) pritvirtinkite prie sienos su tam skirtu rinkiniu, kurį rasite pakuotėje.
- Neleiskite laipioti ar žaisti su/ant baldo (spintelių, lentynų, konsolinių staliukų ir pan.) vaikams.
- Neviršykite leistinų apkrovų.
- Prekinis ženklas: House Nordic
- Prekinio ženklo kilmės šalis: Danija






Aukštos baro kėdės
Pusbario kėdės
Reguliuojamo aukščio