Pradžia » Dekoras » Paveikslai

Abstraktūs paveikslai

Abstraktūs paveikslai yra universalūs ir jie gali būti kabinami visų tipų patalpose, pritaikant jų spalvas ir stilių prie interjero. Abstraktūs paveikslai tinka kabinti virtuvėje, miegamajame, svetainėje, biuruose, restoranuose ir kitur, rečiau pasitaikantis abstraktaus paveikslo panaudojimas vaikų kambaryje. Šie paveikslai patrauks svečių dėmesį ir sukels tikrai didelį susidomėjimą. Kadangi abstraktūs paveikslai nėra taip lengvai suprantami, kaip realistiniai paveikslai, todėl žmogus gali įžvelgti ne vieną kitokią detalę, kurios kitas žmogus gali visiškai nematys.

Modernūs paveikslai

Modernūs paveikslai tinka visiems interjerams ir įvairiems kambariams. Nuo šiol paveikslai yra prieinami visiems. Modernūs paveikslai iš Palpalbaldai.lt papuoš jūsų namų ar biuro interjerą. Didelis pasirinkimas įvairių modernių paveikslų už gerą kainą. Nesvarbu ar tai virtuvė, miegamasis, valgomasis ar vaikų kambarys, jie tinka visur.

Paveikslai virtuvei

Šiais laikais paveikslas virtuvėje nėra naujovė. Rekomenduojame tuščias sienas papuošti paveikslais ir nesvarbu ar tai virtuvė, svetainė ar miegamasis. Palpalbaldai.lt paveikslai puikiai tinka ir virtuvei ir miegamajam kambariui.