Pradžia » Šviestuvai » Lubiniai šviestuvai

Rodomi visi rezultatai: 4

Įvairūs lubiniai šviestuvai

Tegul jūsų namai šviečia ir būna jaukūs su Palpalbaldai.lt šviestuvais. Nesvarbu ar ieškote žemai kabančių liustrų, įmantraus dizaino pakabinamo lubinio šviestuvo, ar klasikinio šviestuvo – viską galite rasti mūsų internetinėje parduotuvėje.
Prieš renkantis lubinį šviestuvą turite nuspręsti, kur jis bus naudojamas, kaip bendras šviesos šaltinis, pusiau nuleidžiamas, pakabinamas šviestuvas, ar liustra esanti kambario centre. Lubiniai šviestuvai gali būti ir yra puikus pasirinkimas jūsų kambariui apšviesti.

Liustros – sietynai

Sietynai, kitaip dar vadinami liustromis yra klasikinio tipo lubiniai šviestuvai, kuriuos galite įsigyti palpalbaldai.lt internetinėje parduotuvėje. Mūsų lubinių šviestuvų kolekcijoje rasite įvairius šviestuvus tinkančius visiems kambariams. Renkantis lubinį šviestuvą svarbu atkrepti dėmesį į lubų aukštį. Jeigu lubos yra žemai, o šviestuvas kabo irgi žemai, rizikuojate į jį atsitrenkti. Žemai kabančius šviestuvus rekomenduojame kabinti ten, kur nevaikštote – virš stalo, arba kavos staliuko.