Parduotuvė / Svetainės baldai / Lentynos / Pastatomos lentynos / Siaura pastatoma lentyna | 51 x 170 x 36 cm | Balta
Siaura pastatoma lentyna | 51 x 170 x 36 cm | Balta
120 €
| Svoris | 12.4 kg |
|---|---|
| Pakuotės matmenys | 175 × 39 × 6.5 cm |
| Spalva | Balta |
| Medžiaga | Baldinė plokštė, Plienas |
| Prekinio ženklo kilmės šalis | Danija |
| Matmenys | 51 x 170 x 36 cm |
| Prekės kodas | N0444 |
| Nemokamas pristatymas | Dažniausiai per 1 savaitę (maks. 2 sav.) |
Turime
3 Žmonės taip pat žiūri šią prekę.
Aprašymas
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lentynėlė, 5 lentynos, baltas rėmas 51x35x170 cm
Plienas, drožlių plokštės, melaminas
Papildoma bendra informacija:
- Lengvą ir aiškiai suprantamą surinkimo instrukciją rasite pakuotėje.
- Aukštesnius baldus (lentynas, komodas, spinteles ir pan.) pritvirtinkite prie sienos su tam skirtu rinkiniu, kurį rasite pakuotėje.
- Neleiskite laipioti ar žaisti su/ant baldo (spintelių, lentynų, konsolinių staliukų ir pan.) vaikams.
- Neviršykite leistinų apkrovų.
- Prekinis ženklas: House Nordic
- Prekinio ženklo kilmės šalis: Danija





Aukštos baro kėdės
Pusbario kėdės
Reguliuojamo aukščio