Parduotuvė / Prieškambario baldai / Drabužių kabyklos / Sieninės kabyklos / Pakabinama skrybėlių ir paltų lentyna | 78 x 17 x 31 cm | Ruda
Pakabinama skrybėlių ir paltų lentyna | 78 x 17 x 31 cm | Ruda
97 €
| Svoris | 2.5 kg |
|---|---|
| Pakuotės matmenys | 6 × 34 × 79 cm |
| Spalva | Ruda |
| Medžiaga | Medis, Plastikas |
| Prekinio ženklo kilmės šalis | Danija |
| Matmenys | 78 x 17 x 31 cm |
| Prekės kodas | N0668 |
| Nemokamas pristatymas | Dažniausiai per 1 savaitę (maks. 2 sav.) |
Turime
9 Žmonės taip pat žiūri šią prekę.
Aprašymas
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lentyna, tuopos mediena, 78×31 cm
Tuopos mediena
Papildoma bendra informacija:
- Lengvą ir aiškiai suprantamą surinkimo instrukciją rasite pakuotėje.
- Aukštesnius baldus (lentynas, komodas, spinteles ir pan.) pritvirtinkite prie sienos su tam skirtu rinkiniu, kurį rasite pakuotėje.
- Neleiskite laipioti ar žaisti su/ant baldo (spintelių, lentynų, konsolinių staliukų ir pan.) vaikams.
- Neviršykite leistinų apkrovų.
- Prekinis ženklas: House Nordic
- Prekinio ženklo kilmės šalis: Danija





Aukštos baro kėdės
Pusbario kėdės
Reguliuojamo aukščio