Parduotuvė / Kita / Dekoras / Akustinė plokštė | 600 mm x 2400 mm x 22 mm cm | Ruda | 2 vnt. kompl.
Akustinė plokštė | 600 mm x 2400 mm x 22 mm cm | Ruda | 2 vnt. kompl.
172 €
| Svoris | 24.1 kg |
|---|---|
| Pakuotės matmenys | 243 × 65 × 6 cm |
| Spalva | Ruda |
| Medžiaga | Baldinė plokštė |
| Prekinio ženklo kilmės šalis | Danija |
| Matmenys | 600 mm x 2400 mm x 22 mm cm |
| Prekės kodas | N0889 |
| Nemokamas pristatymas | Dažniausiai per 1 savaitę (maks. 2 sav.) |
Turime
1
Žmogus taip pat žiūri šią prekę.
Aprašymas
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Akustinė plokštė, medžio lukštas, riešutmedžio išvaizda 2400x600x22 mm
MDF
Papildoma bendra informacija:
- Lengvą ir aiškiai suprantamą surinkimo instrukciją rasite pakuotėje.
- Aukštesnius baldus (lentynas, komodas, spinteles ir pan.) pritvirtinkite prie sienos su tam skirtu rinkiniu, kurį rasite pakuotėje.
- Neleiskite laipioti ar žaisti su/ant baldo (spintelių, lentynų, konsolinių staliukų ir pan.) vaikams.
- Neviršykite leistinų apkrovų.
- Prekinis ženklas: House Nordic
- Prekinio ženklo kilmės šalis: Danija

Aukštos baro kėdės
Pusbario kėdės
Reguliuojamo aukščio