Parduotuvė / Kita / Dekoras / Veidrodžiai / Tikmedžio rėmo veidrodis | 3 x 180 x 101 cm | Ruda
Tikmedžio rėmo veidrodis | 3 x 180 x 101 cm | Ruda
545 €
| Svoris | 30 kg |
|---|---|
| Pakuotės matmenys | 113 × 18 × 190 cm |
| Spalva | Ruda |
| Medžiaga | Tikmedis |
| Prekinio ženklo kilmės šalis | Danija |
| Matmenys | 3 x 180 x 101 cm |
| Prekės kodas | N0611 |
| Nemokamas pristatymas | Dažniausiai per 1 savaitę (maks. 2 sav.) |
Turime
4 Žmonės taip pat žiūri šią prekę.
Aprašymas
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Antikvarinis veidrodis, tikmedžio rėmas, 101×180 cm
Papildoma bendra informacija:
- Lengvą ir aiškiai suprantamą surinkimo instrukciją rasite pakuotėje.
- Aukštesnius baldus (lentynas, komodas, spinteles ir pan.) pritvirtinkite prie sienos su tam skirtu rinkiniu, kurį rasite pakuotėje.
- Neleiskite laipioti ar žaisti su/ant baldo (spintelių, lentynų, konsolinių staliukų ir pan.) vaikams.
- Neviršykite leistinų apkrovų.
- Prekinis ženklas: House Nordic
- Prekinio ženklo kilmės šalis: Danija






Aukštos baro kėdės
Pusbario kėdės
Reguliuojamo aukščio