Pradžia » TV spintelės

TV spintelės yra baldas, kuris suteikia svetainei išpildymo jausmą ir gali tapti namų interjero detale. Šie staliukai gaminami skirtingų formų bei spalvų, ir iš įvairių medžiagų. Šiais laikais, beveik visi savo namuose turi televizorius, todėl spintelė po juo – būtinas baldas. Nesvarbu, ar turite pakabinamą ar pastatomą televizorių, staliukas atlieka savo esminę paskirtį jame laikant žaidimų konsoles, garso aparatūrą ar kitus elektroninius įtaisus. Šiuo metu pasiūloje galima pastebėti didelį kiekį skirtingų tv staliukų, palpalbaldai.lt komanda paruošė patarimų, kurie padės išsirinkti jūsų namams pritaikytą TV spintelę. 

Kaip išsirinkti TV spintelę? 

Svarbu atsižvelgti į patarimus, kurie padės Jums išsirinkti tokį baldą, kuris atrodys estetiškai ir proporcingai jūsų svetainėje. Netinkamo dydžio baldai gali sukurti mažinančios erdvės pojūtį, slėgimą, arba atrodyti nesuderintai. Kad to būtų galima išvengti, atkreipkite dėmesį į: 

 • Dydis. Įvertinkite televizoriaus dydį ir kambario, kuriame stovės staliukas, erdvę. Televizoriaus staliukas turėtų patogiai talpinti televizorių ir kitą turimą elektroniką. Taip pat, televizorius turėtų būti trumpesnis nei spintelė ne mažiau nei 40cm (po 20cm iš abiejų pusių). Taip pat atsižvelkite į aukštį, palyginkite su sėdimųjų vietų aukščiu. Staliukas turėtų būti patogiame žiūrėjimo aukštyje. 
 • Dizainas. Pasirinkite stilių, kuris derėtų prie jūsų svetainės interjero. Nesvarbu, ar jums labiau patinka tradicinis, ar modernus stilius, galite rinktis iš daugybės televizoriaus staliuko dizainų. 
 • Pagaminimo medžiaga. Modernios TV spintelės gali būti pagamintos iš įvairių medžiagų: medžio, metalo, stiklo ir plastiko. Apsvarstykite, kuri medžiaga geriausiai tiktų jūsų namuose, atsižvelgdami į ilgaamžiškumą, priežiūrą ir estetiką. 
 • Funkcionalumas. Pagalvokite, kiek jums reikia vietos papildomiems daiktams susidėti. Jeigu turite daug papildomos elektroniko, ieškokite staliuko su įmontuotomis lentynomis. 
 • Kabelių ir laidų paslėpimas. Jeigu turite daug elektroninių prietaisų, kurie talpinami spintelėje, apsvarstyti galimybę įsigyti televizoriaus staliuką su įmontuota kabelių valdymo sistema, kad laidai būtų tvarkingi ir nepastebimi. 
 • Mobilumas. Jei mėgstate dažnai perstatyti baldus arba turite kelias TV žiūrėjimo vietas, apsvarstykite galimybę įsigyti televizoriaus staliuką su ratukais, kad jį būtų lengva perkelti. 
 • Biudžetas: Prieš pradėdami pirkti televizoriaus staliuką, nustatykite savo biudžetą. Kainos gali labai skirtis priklausomai nuo staliuko dydžio, stiliaus ir medžiagos. 

Atsižvelgdami į šiuos patarimus, galėsite apgalvotai įsigyti staliuką kuris džiugins ne tik savo funkcionalumu, išvaizda bet ir už kokybę atitinkančią kainą. 

Dydis 

Norint sukurti vizualiai estetišką ir funkcionalią svetainę, labai svarbu pasirinkti tinkamo dydžio televizoriaus spintelę. Pateikiame keletą patarimų, kaip išsirinkti TV spintelę, atitinkančią jūsų kambario dydį ir patį televizorių:

 1. Išmatuokite kambarį, atlikite tikslius kambario matavimus, kad nustatytumėte didžiausią spintelės televizoriui dydį, kuris patogiai tilptų erdvėje. Atsižvelkite į durų, langų ir kitų baldų išdėstymą kambaryje. 
 2. Išmatuokite televizoriaus plotį, gylį ir aukštį, kad įsitikintumėte, jog spintelėje tilps televizorius. Spintelė turėtų būti platesnė už televizorių 40 cm, o abiejose jos pusėse turėtų būti šiek tiek daugiau vietos ventiliacijai ir laidams. 
 3. Atstumas nuo sėdimos vietos iki televizoriaus taip pat labai svarbus. Rekomenduojama, kad nuo sėdinčiojo iki televizoriaus būtų ne mažesnis negu 2 metrų atstumas, tokiu būdu bus saugomos akys, jos ne nebus taip stipriai įsitempę. 
 4. Atsižvelkite į žiūrėjimo kampą, televizoriaus spintelė turėtų būti tinkamame aukštyje ir tinkamu atstumu nuo sėdimosios vietos, kad būtų patogu žiūrėti televizorių. 5. Numatykite kiek vietos reikia elektronikai ir kitoms laikmenoms laikyti. Rinkitės tokią spintelę, kurioje būtų pakankamai vietos jūsų daiktams. 

Skirdami laiko šiems patarimams ir matavimams atlikti, galėsite išsirinkti televizoriaus spintelę, kuri tiks jūsų erdvei ir atitiks jūsų poreikius. Tinkamo dydžio televizoriaus spintelė ne tik puikiai atrodys jūsų kambaryje, bet ir suteiks funkcionalios vietos visai jūsų pramogų įrangai. 

Pagaminimo medžiaga 

Spintelės televizoriui gali būti pagamintos iš įvairių medžiagų, kurių kiekviena turi savų privalumų arba trūkumų. Keletas dažniausiai televizorių spintelėms naudojamų medžiagų yra mediena, metalas, stiklas, kiek rečiau sutinkamas – plastikas. 

Mediena yra populiarus televizorių spintelių pasirinkimas, nes ji yra patvari ir gali turėti įvairių raštų. Kietmedis, pavyzdžiui, ąžuolas, klevas ir vyšnia, dažnai naudojamas dėl savo tvirtumo ir grožio, o minkštesnė mediena, pavyzdžiui, pušis, yra prieinamesnis pasirinkimas. Medines spinteles galima dažyti jūsų norima spalva. 

Metalinės TV spintelės yra modernios ir elegantiškos, suteikiančios šiuolaikiškumo bet kuriam kambariui. Jos yra patvarios ir gali atlaikyti intensyvų naudojimą. Metalinės spintelės gali būti įvairių apdailų: šlifuoto nikelio, chromo ir juodos, tačiau dažniausiai metalas pasitaiko derinyje su kita medžiaga. 

Stiklo televizorių spintelės yra elegantiškos ir rafinuotos, suteikiančios bet kokiam kambariui modernią išvaizdą. Jas taip pat lengva valyti ir prižiūrėti, tačiau reikia nepamiršti, kad jos lengvai braižosi ir yra trapios. 

Plastikinės TV spintelės yra lengvos ir nebrangios, todėl jos yra populiarus pasirinkimas studentams ar tiems, kurių biudžetas ribotas. Be to, jas lengva valyti, jos būna įvairių spalvų ir stilių. Tačiau plastikas nėra toks patvarus kaip kitos medžiagos ir gali lengvai subraižyti. Apskritai, kokią medžiagą pasirinksite televizoriaus spintai, priklausys nuo jūsų poreikių, stiliaus. Prieš priimdami sprendimą, atsižvelkite į kiekvienos medžiagos ilgaamžiškumą, priežiūrą ir estetinį patrauklumą. 

Dizainas

Išsirinkti televizoriaus spintelės stilių savo namams gali būti sudėtinga užduotis, nes yra daugybė variantų. 

Modernaus stiliaus modernios TV spintelės pasižymi aptakiomis ir švariomis linijomis, minimalistiniu dizainu, kuris papildo šiuolaikinį interjerą. Šios spintelės dažnai gaminamos iš tokių medžiagų kaip metalas, stiklas ir blizgios apdailos. Rinkdamiesi modernaus stiliaus televizoriaus spintelę, ieškokite tokių funkcijų kaip kabelių paslėpimas, reguliuojamos lentynos ir paslėptos daiktų laikymo galimybės. 

Klasikinio stiliaus TV spintelės pasižymi puošniomis detalėmis, pavyzdžiui, medžio raižiniais ir dekoratyvinėmis rankenėlėmis. Šios spintelės dažnai gaminamos iš kietmedžio, pavyzdžiui, ąžuolo, raudonmedžio ir vyšnios, ir pasižymi sudėtingais raštais, kurie papildo klasikinį interjerą. Rustic stiliaus TV spintelėms būdingos natūralios medžiagos, pavyzdžiui, mediena, sendinta apdaila ir rankų darbo detalės, juodos spalvos plienas. Šis stilius yra sparčiai populiarėjantis ir pritaikomas prie skirtingų dizainų, pvz prie modernaus. Tai drąsus tačiau stilingas sprendimas tiems, kurie nori išsiskirti iš kitų, nebijo suklysti ir elgiasi drąsiai. 

Galiausiai, rinkdamiesi TV spintelės stilių, atsižvelkite į bendrą erdvės dizainą, taip pat į savo asmeninius pageidavimus. Neskubėkite ir išsirinkite stilių, kuris papildytų jau esamą dizainą, ir padidintų gyvenamosios erdvės funkcionalumą. 

Gerai kaina internetu 

Panašu, kad TV spintelės pasirinkimo procesas nėra toks lengvas, kaip gali atrodyti. Yra daug veiksnių, į kuriuos reikia atsižvelgti, tačiau patys pagrindiniai kaip ir su kitais baldais išlieka: dydis, pagaminimo medžiaga, stilius, funkcionalumas ir kaina. Palpalbaldai.lt internetinėje parduotuvė rasite platų TV spintelių dizainų pasirinkimą gerai kaina. Jeigu išsirinkti nepavyksta, susisiekite su mūsų komanda el. Paštu arba fizinėje parduotuvėje Kaune. 

DUK 

Kaip išsirinkti TV spintelę namams? 

– Atsižvelkite į jums reikiamos spintelės dydį, pagaminimo medžiagą, dizainą, funcionalumą, mobilumą, kabelių paslėpimo galimybes ir galiausiai – kainą. Tik gerai apgalvotas pirkinys pateisins jūsų lūkesčius. 

Kokio dydžio spintelę rinktis? 

– RInkitės tokią spintelę, kuri būti ilgesnė už televizorių ne mažiau negu 40cm, taip pat TV spintelė turi būti proporcinga kitų baldų ir svetainės atžvilgiu. 

Kokio stiliaus TV spintelę rinktis? 

– Rinkitės tokį stilių, kuris derėtų prie jau kambaryje esančių baldų. Jeigu vyrauja modernumas, rinkitės minimalistinio stiliaus spintelę, jei turite daug prabangos detalių, rinkitės klasikinį stilių. Taip pat apgalvokite “Rustic” stiliaus įsigijimo galimybes, šios spintelės suteiks šilumos jūsų namams. 

Iš ko pagamintos modernios TV spintelės?

– Populiariausios medžiagos yra – mediena, MDF, metalas, stiklas, plastikas. Pasirinkite tokią medžiagą, kuri derėtų prie kitų baldų, būtų lengvai prižiūrima ir ilgaamžė. 

Kokių papildomų funkcionalumų turi šie baldai? 

– Galima rinktis spinteles su ratukais, lentynomis, LED apšvietimu, vieta kabeliams ir laidams paslėpti.