Pradžia » Stilingi kavos staliukai

Rodoma 1–24 iš 42

Kavos staliukas yra vienas iš pagrindinių baldų kuris naudojamas kiekvieną dieną ne tik kasdienėje buityje, bet ir priimant svečius. Dėl šių priežasčių kavos staliukas turi būti ne tik patogus, pritaikytas padėti karštus gėrimus, bet ir stilingas. Pasiūloje galima rasti platų staliukų pasirinkimą kurių forma, pagaminimo medžiagos ir dizainas skiriasi. Kadangi gali būti sunku išsirinkti Jums pritaikytą stilingą kavos staliuką, paruošėme patarimų, kurie padės lengviau priimti sprendimą. 

Kaip išsirinkti? 

Išsirinkti tobulą stilingą kavos staliuką gali būti nelengva užduotis, ypač, matant tiek daug pasiūlos. Štai keli patarimai, kurie padės priimti sprendimą: 

  • Dizainas. Apsvarstykite kokios formos, spalvų ir stiliaus staliuko norite, rinkitės tokį kuris papildytų jau esamą namų dizainą. 
  • Dydis. Baldas turi būti ne per aukštas ir ne per žemas lyginant su minkštaisiais sėdimais baldais. Taip pat įvertinkite, dydį, kad staliukas neatrodytų per masyvus svetainės erdvėje, jis turėtų būti proporcingas kambario ir kitų baldų dydžiui. 
  • Forma. Galite rinktis ir stačiakampio, kvadrato, ovalo arba netaisyklingos, formų
  • Funkcionalumas. Kavos staliukas turėtų ne tik atrodyti stilingai, bet ir tarnauti savo paskirčiai – jame turėtų būti pakankamai vietos gėrimams, užkandžiams ir dekoro elementams. Taip pat staliukai su stalčiais gali būti puiki mintis papildomai daiktų saugojimo vietai. 
  • Pagaminimo medžiaga. Staliukai gaminami iš medienos, MDF, metalo, stiklo. Kiekviena medžiaga turi savų privalumų ir trūkumų. 

Dizainas 

Vienas iš pirmųjų sprendimų, kuriuos turite priimti galvojant apie dizainą – ar norite klasikinio, modernaus stiliaus staliuko, ar industrinio. Klasikinio stiliaus staliukai paprastai yra išraiškingesnio dizaino, dažnai su ryškesnėmis detalėmis, taip pat medžio apdaila ir stačiakampio formos. 

Modernūs staliukai dažnai būna elegantiški tačiau paprasti, ovalios arba netaisyklingos formos, stikliniu arba metaliniu paviršiumi. 

Rinkdamiesi vieną iš šių dviejų variantų, atsižvelkite į vyraujantį namų dizainą, staliukas gali būti kaip akcentas, prireikus, lengvai perkeliamas. 

Industrinio stiliaus staliukai šiuo metu yra vieni populiariausių ir rekomenduojami interjero dizainerių. Šio stiliaus kavos staliukai gali pripildyti namus šilumos ir netradicinių jaukių dizaino sprendimų. 

Pagaminimo medžiaga 

Kavos staliukai gali būti gaminami iš įvairių medžiagų, kurių kiekviena pasižymi unikaliu stiliumi ir savitais privalumais. Mediena yra viena iš labiausiai paplitusių kavos staliukų medžiagų, suteikianti ilgaamžiškumo ir šilumos bet kokiai gyvenamajai erdvei. Kietmedis, pavyzdžiui, ąžuolas, graikinis riešutas ir klevas, yra populiarus pasirinkimas dėl savo tvirtumo ir atsparumo nusidėvėjimui, tačiau gali turėti didesnę kainą nei kitų medžiagų staliukai. Stiklo staliukai atrodo elegantiškai ir moderniai, todėl yra populiarus pasirinkimas šiuolaikinėse gyvenamosiose erdvėse. Jie taip pat gali sukurti didesnio kambario iliuziją, todėl puikiai tinka mažesnėms erdvėms. 

Metaliniai staliukai yra tvirti ir ilgaamžiai, todėl puikiai tinka lauko erdvėms arba didelio judėjimo gyvenamosioms patalpoms. Jie gali būti pagaminti iš tokių medžiagų kaip nerūdijantis plienas, žalvaris ar geležis, o kad būtų dar elegantiškesni, dažnai derinami su stikliniais arba MDF stalviršiais. 

Taigi, kavos staliukas yra pagrindinis svetainės baldas, kuris ne tik suteikia reikiamą funkcionalumą, bet ir galimybę svetainės erdvei įnešti daugiau šilumos, spalvų ir netikėtų dizaino sprendimų. Stilingus kavos staliukus galima rinktis iš daugybės variantų – nuo tradicinių medinių iki elegantiškų modernių ir industrinio stiliaus. Rinkdamiesi atsižvelkite į kavos staliuko dizainą, pagaminimo medžiagą, dydį ir funkcionalumą, kad jis atitiktų jūsų gyvenimo būdą ir gyvenamąją erdvę. 

Palpalbaldai.lt internetinėje parduotuvėje galite patogiai pirkti internetu, o jeigu sunku išsirinkti, galite konsultuotis su mūsų komanda, kuri visada pasiruošusi padėti Kaune. 

Dažniausiai užduodami klausimai D.U.K 

Kokios medžiagos stilingą kavos staliuką rinktis? 

– Įvertinkite kokią apkrovą turės staliukas, tuomet galite nuspręsti kurios medžiagos Jums tinkamos. Metalinį arba stiklinį kavos staliuką gali būti lengviau prižiūrėti nei medienos masyvo staliuką. 

Kokių formų staliukų būna? 

– Galite rinktis ir stačiakampio, kvadrato, ovalo arba netaisyklingos, formų. Kokią formą pasirinksite, priklausys nuo jūsų. 

Kokio dizaino staliuką rinktis? 

– Įvertinkite jau esamą namų dizainą, rinkitės tokios formos, medžiagos ir spalvos staliuką kuris papildytų svetainės erdvę. 

Kokio dydžio staliuką rinktis? 

– Staliukas turi būti proporcingas kambario ir kitų baldų dydžiui. 

Į ką atkreipti dėmesį renkantis staliuką? 

– Dydį, pagaminimo medžiagą, dizainą, formą, funkcionalumą.