Pradžia » Skandinaviški kavos staliukai

Rodoma 1–24 iš 40

Skandinaviškas dizainas garsėja minimalizmu ir funkcionalumu. Vienas iš skandinaviško dizaino pavyzdžių yra Skandinaviškas kavos staliukas. Skandinaviški staliukai yra gražūs, funkcionalūs ir tvarūs, o visame pasaulyje garsėja kaip patikimi ir kokybiški. Palpalbaldai.lt Komanda paruošė patarimų, kurie padės išsirinkti skandinavišką kavos staliuką jūsų namams, ir paaiškins, kodėl verta rinktis būtent šiuos staliukus. 

Skandinaviškų kavos staliukų tvarumas 

Tvarumas yra esminis kriterijus, į kurį atsižvelgia daugelis vartotojų pirkdami baldus. Skandinaviški kavos staliukai garsėja ekologiškais gamybos procesais ir medžiagomis. Daugelis skandinaviškų kavos staliukų pagaminti iš aplinką tausojančių medžiagų ir pagaminti taip, kad susidarytų kuo mažiau atliekų ir būtų sunaudojama kuo mažiau energijos. 

Skandinaviškame dizaine dažnai pabrėžiama, kad naudojamos natūralios medžiagos, pavyzdžiui, mediena, kuri yra atsinaujinantis išteklius, taip pat gaminami iš FSC sertifikuotos medienos, o tai reiškia, kad mediena išgaunama tvariai tvarkomuose miškuose. Be to, kai kurie skandinaviški staliukai gaminami iš perdirbtų medžiagų, pavyzdžiui, regeneruotos medienos ar metalo. 

Kaip išsirinkti Skandinavišką kavos staliuką? 

Išsirinkti kavos staliuką gali būti nelengva užduotis, tačiau reikia atsižvelgti į keletą veiksnių: 

  • Dydis. Jis turėtų būti proporcingas jūsų svetainės dydžiui ir kitiems erdvėje esantiems baldams. 
  • Forma. Apvalus staliukas tinkamas mažoms erdvėms ir gali sušvelninti kambarį, kuriame daug tiesių linijų, o stačiakampis staliukas gali puikiai tikti didesnėms erdvėms. 
  • Pagaminimo medžiaga. Rinkitės tvarias medžiagas, pavyzdžiui, FSC sertifikuotą medieną arba perdirbtas medžiagas. Nuo medžiagos pasirinkimo taip pat priklausys ir kaina. 
  • Funkcionalumas. Apsvarstykite, ar jums reikia papaildomos daiktų saugojimo vietos. Jeigu taip, rinkites staliukus su papildomais stalčiukais arba lentynėlėmis. 
  • Dizainas. Skandinaviškas dizainas garsėja paprastumu, minimalistiniu, tiesių linijų stiliumi. 

Dizainas

 

Skandinaviško kavos staliuko dizainas pasižymi švariomis linijomis, minimalizmu ir funkcionalumu. Jie suprojektuoti taip, kad būtų ir praktiški, ir estetiški. Dizaine dažnai derinamos natūralios medžiagos, pavyzdžiui, medis, metalas ir stiklas. Pirma, rinkitės kavos staliuką, kuris papildytų jau esamus baldus ir spalvinę gamą. Taip sukursite darnų ir vientisą vaizdą. Antra, atsižvelkite į staliuko dydį ir formą. Jei jūsų svetainė maža, rinkitės mažesnį staliuką arba staliuką su stalčiukais. 

Pagaminimo medžiaga 

Skandinaviški kavos staliukai gaminami iš įvairių medžiagų,tačiau dažniausiai sutinkamos yra: medis, metalas, stiklas. Kiekviena medžiaga pasižymi unikaliomis savybėmis ir privalumais: 

  • Mediena. Tai dažniausiai naudojama medžiaga skandinaviško dizaino kavos staliukams. Tai patvarus ir atsinaujinantis šaltinis, kuris gali būti įvairios apdailos, pavyzdžiui, ąžuolo, tikmedžio ir graikinio riešuto. Mediena taip pat suteikia kambariui šilumos ir tekstūros. 
  • Metalas. Dar viena populiari skandinaviškame dizaine naudojama medžiaga. Jis yra patvarus, lengvai valomas. Gamybos procese dažnai naudojamas perdirbtas metalas, todėl staliukas atitinka Skandinaviškų tvarumo reikalavimų sąlygas. 
  • Stiklas. Populiari skandinaviškų kavos staliukų medžiaga, nes suteikia modernią išvaizdą. Jį taip pat lengva valyti ir prižiūrėti. Tačiau svarbu atkreipti dėmesį, kad stiklas yra trapus. 

Taigi, Skandinaviški kavos staliukai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie rūpinasi ne tik savo namų gerove, bet ir mus supančia gamta. Patariame rinktis sertifikuotos medineos ir atsinaujinančių medžiagų baldus, kurie papildys jau esamą jūsų namų dizainą. Palpalbaldai.lt internetinėje parduotuvėje galite patogiai pirkti baldus internetu. Jeigu sunku išsirinkti, nenusiminkite, mūsų komanda Kaune pasiruošusi padėti. 

DUK 

Kaip išsirinkti Skandinavišką kavos staliuką? 

– Atkreipkite dėmesį į pagaminimo medžiagą, staliuko dydį, formą, dizainą, kainą. 

Kuo ypatingas Skandinaviškas kavos staliukas? 

– Šie baldai pagaminti tvariais metodais iš sertifikuotų atsinaujinančių medžiagų. 

Kokios staliukų pagaminimo medžiagos? 

– Dažniausiai pasitaikančios – mediena, stiklas, metalas. Rečiau – betonas, marmuras.

Kokio diazaino staliuką rinktis? 

– RInkitės tokį dizainą, kuris derėtų jau prie esamų baldų, būtų kontrastingas. 

Kokio dydžio staliuką rinktis? 

– Rinkitės tokio dydžio staliuką, kuris bus proporcingas svetainės dydžiui ir kitų baldų atžvilgiu.