Pradžia » Prieškambario kabyklos

Rodoma 1–24 iš 62

Prieškambario kabyklos svarbus kiekvienų namų baldas, kuris padeda patogiai pasikabinti paltus, krepšius ir kitus sezoninius daiktus, todėl svarbu neskubėti pirkti ir priimti tik gerai apgalvotą sprendimą. Svarbu pasirinkti tinkamą prieškambario kabyklą, kuri atitiktų jūsų lūkesčius, taip pat tilptų į dažnai ribotą erdvę. Nepaisant patogumo, prieškambario kabykla taip pat turi būti išvaizdi, kadangi tai pirmas baldas, kurį į namus pamatys atėję jūsų sveičiai. Kadangi erdvei reikalingas ne tik funkcinis bet ir estetinis vaizdas, mūsų komanda paruošė patarimų, kurie padės išsirinkti geriausią prieškambario kabyklos tipą. 

Kaip pasirinkti tinkamą kabyklą? 

Palpalbaldai.lt internetinėje parduotuvėje galima pastebėti platų prieškamabrio kabyklų pasirinkimą, todėl paruošėme kelis patarimus, kurie padės apsispręsti: 

  • Prieškambario dydis. Jeigu turima erdvė didesnė, rekomenduojame rinktis daugiau kabliukų turinčias kabyklas, kurios leis kabinti ne tik tuometinio sezono striukes ir paltus, tačiau tvarkingai sukabinti ir kitų sezonų drabužius. 
  • Tipas. Renkantis tinkamą tipą, svarbu nustatyti kabyklos paskirtį, nes yra įvairių kabyklų variantų, pavyzdžiui, tik kabliukai kurie kabinami ant sienos, pastatomos kabyklos, kurios turi papildomo funkcionalumo, aukštos kelių kabliukų paltų kabyklos. 
  • Pagaminimo medžiaga. Dažniausiai sutinkamos pagaminimo medžiagos yra ,ediena, metalas, plastikas, kiekviena turi skirtingus stilius, Tačiau skiriasi ir šių medžiagų patvarumas, todėl svarbu įvertinti, kokį drabužių kiekį ketinate kabinti. 
  • Dizainas. Svarbu išsirinkti tokią prieškambario kabyklą, kuri vizualiai derėtų prie jau esamų baldų arba namuose vyraujančio stiliaus. Jeigu mėgstate klasikinį stilių, rinkitės įdomesnių raštų ir formų kabyklą, kuri priduos puošnumo, jei namuose vyrauja minimalistinis stilius, jums patiks metalinės, ramių/šiltų atspalvių kabyklos, 

Drabužių kabyklos prieškambariui tipai 

Siekiant maksimaliai pritaikyti baldus prie turimos namų erdvės, galime pasiūlyti kelis drabužių kabyklos prieškambarių tipus. Renkantis prieškambario kabyklas nedidelei erdvei, svarbu atsižvelgti į planuojamų kabinti daiktų dydį ir svorį. Prie sienos tvirtinama kabykla puikiai užims nenaudojamą sienos erdvę ir neužims ploto ant grindų, taip pat ant kabliuką gaima kabinti ne tik paltus/striukes, bet ir rankines, raktus, skėčius. 

Labai limituotai prieškambario erdvei galima rinktis pastatomą kabyklą, ant kurios ratu išdėlioti 5-7 kabliukai, ši kabykla yra itin kompaktiška ir patvari. 

Jeigu turite daugiau vietos prieškambaryje, rekomenduojame rinktis pastatomas kabyklas su papildomais funkcionalumais, tokiais kaip lentynėlės batams, suolelis, vieta skrybėlėms/kepurėms. 

Pagaminimo medžiaga

Prieškambario kabyklos gali būti pagamintos iš įvairių medžiagų, kurių kiekviena turi savų privalumų ir trūkumų: 

  • Metalas. Metalinės, pagamintos iš nerūdijančio plieno ar aliuminio, yra patvarios ir gali atlaikyti sunkesnius daiktus, todėl puikiai tinka paltams ir rankinėms laikyti.
  • Mediena. Medinės prieškambario kabyklos gali suteikti erdvei šilumos, išskirtinio dizaino, taip pat, jos yra pakankamai tvirtos, kad išlaikytų sunkesnius daiktus. Tačiau medinės kabyklos gali būti lengviau pažeidžiamos, reikalauti daugiau priežiūros nei kitos medžiagos. 

Taigi, prieškambario kabyklos yra puikus būdas palaikyti prieškambario erdvę tvarkingą ir papildyti papildomais funkcionalumais, kad drabužiai ir daiktai būtų tvarkingi ir lengvai pasiekiami. Labiausiai jūsų lūkesčius atitinkanti kabykla priklausys nuo erdvės dydžio, planuojamų kabinti daiktų svorio ir bendro erdvės dizaino. 

Pirkite internetu 

Palpalbaldai.lt internetinėje parduotuvėje rasite platų prieškambario kabyklų pasirinkimą: skirtingų dydžių, su papildomais funkcionalumais, skirtingų pagaminimo medžiagų, pastatomas, tvirtinamas prie sienos, o svarbiausia – prieinama kaina. Jeigu kyla sunkumų besirenkant, drąsiai kreipkitės ir mūsų komanda padės išsirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį prieškambario kabyklos tipą. Mus taip pat rasite mūsų fizinėje parduotuvėje Kaune. 

Dažniausiai užduodami klausimai (DUK) 

Kokio dydžio prieškambario kabyklą rinktis? 

– Prieškambario kabyklos dydis priklauso nuo jūsų turimos erdvės ir planuojamo daiktų laikymo kiekio. 

Į ką atkreipti dėmesį besirenkant prieškamabrio kabyklą? 

– Svarbu atkreipti dėmesį į dydį, planuojamą apkrovą, tipą ir pagaminimo medžiagą. 

Kokią pagaminimo medžiagą rinktis? 

– Įvertinkite planuojamą apkrovą, jeigu turi daug daiktų, rekomenduojame rinktis pastatomas kabyklas, kurios turi daugiau kabliukų, jeigu apkrova nebus didelė, rinkitės prie sienos tvirtinimas kabyklas arba aukštas pastatomas, su mažesniu kiekiu kabliukų.