Pradžia » Miegamojo spintelės

Rodoma 1–24 iš 35

Miegamojo spintelės yra dar vienas būtinas bet kurio miegamojo baldas. Miegamojo spintelės gali įvairių tipų ir dizaino, pavyzdžiui: komodos, miegamojo spintelės prie lovos ir televizoriaus spintelės, pasirenkamos pagal jums reikiamą funkcionalumą. Komodoje galima laikyti drabužius, o naktinėje spintelėje prie lovos – reikiamiausius daiktus, tokius kaip telefono pakrovėjas, akiniai, naktinė lempa, kremai. Palpalbaldai.lt komanda paruošė patarimų, kurie pagelbės išsirinkti labiausiai jūsų poreikius atitinkančias miegamojo spinteles. 

Miegamojo spintelės skirstomos į: 

 • Komoda. Tai aukšta ir siaura spintelė, paprastai turinti stalčius ir lentynas. Ji puikiai tinka drabužiams, patalynei ir kitiems daiktams, kuriems reikia vietos miegamajame. Komoda dažnu atveju naudojama ir kaip TV staliukas, todėl šis baldas yra funkcionalus ir lengvai pritaikomas. 
 • Miegamojo spintelės prie lovos. Nedidelė spintelė, statoma šalia lovos. Ji puikiai tinka knygoms, akiniams ir kitiems daiktams, kurių gali prireikti prieš einant miegoti arba pabudus. Šios spintelės dažniausiai būna su stalčiukais, kurie apsaugos daiktus nuo tiesioginių saulės spindulių. 
 • TV spintelė: Didesnė spintelė, skirta televizoriui laikyti arba pastatoma po kabinamu televizoriumi. Šioje spintelėje dažnai būna papildomų funkcionalumų: lentynų, stalčių, specialios vietos kitiems elektroniniams prietaisams. 

Kaip išsirinkti miegamojo spinteles 

Renkantis miegamojo spinteles reikia atsižvelgti į keletą veiksnių. Pira, įvertinkite miegamojo erdvę ir sekite tolimesnius patarimus: 

 • Dydis. Pirma, spintelės turi būti proporcingos miegamojo dydžiui. Rinkitės tokio dydžio spinteles, kuriose tilptų visi jūsų norimi daiktai. 
 • Funkcionalumas. Įvertinkite, ar labiau norite atvirų spintelių, ar uždarų. Taip lengviau apsispręsti pasirinkti spinteles su stalčiais ar lentynomis. 
 • Dizainas. Pasirinkta spintelė turėtų derėti prie jūsų miegamojo spalvų ir jau esančių baldų stiliaus. 
 • Pagaminimo medžiaga. Tai svarbus veiksnys, kuris turės įtakos baldo ilgaamžiškumui ir priežiūros lengvumui. Populiariausios medžiagos yra mediena, MDF, metalas, stiklas. Kiekviena medžiaga turi savų privalumų ir trūkumų. 

Dizainas 

Rinkdamiesi naujos miegamojo spintelės prie lovos dizainą, turite atsižvelgti į norimą spintos tipą, turimą erdvę miegamajame ir bendrą miegamojo dizainą. Jei norite aukštos ir siauros spintelės, geras pasirinkimas bus komoda. Jei norite nedidelės spintelės, kuri tilptų šalia lovos, geras pasirinkimas bus naktinė spintelė. Jei norite didesnės spintelės, į kurią tilptų televizorius, tuomet geras pasirinkimas bus televizoriaus spintelė.

Spintelės dizainas taip pat turėtų derėti prie jūsų miegamojo interjero ir spalvinės gamos. Minimalistinio stiliaus mėgėjams patiks tiesių linijų, baltos/juodos spalvų deriniai, kurie suteiks erdvei modernumo. 

Klasikinio stiliaus mėgėjams siūlome rinktis medžio masyvo, ryškesnių spalvų derinius, kurie suteiks prabangos erdvei. 

Pagaminimo medžiaga 

Miegamojo lovos spintelės kaip ir kiti dažniausiai naudojami baldai yra gaminamos iš įvairių medžiagų: 

 • Mediena. Ši medžiaga yra viena iš populiariausių, nes ji yra patvari ir turi nesenstančią išvaizdą. Gaminama iš įvairios medienos masyvų, tokių kaip: ąžuolo, vyšnios ir klevo. Ši mediena pasižymi įvairiais raštais ir gali būti lakuojama. 
 • MDF, arba vidutinio tankio medienos plaušų plokštė. Dar viena populiari spintelės prie miegamojo lovos medžiaga, nes ji pigesnė už medžio masyvą ir pasižymi lygiu, vientisu paviršiumi. Pasižymi gera kaina ir ilgaamžiškumu. 
 • Metalas. Tvirta medžiaga, tačiau labai retai naudojamas tik metalas šioms spintelėms gaminti, dažnai sutinkamas deriniuose. Metalas suteikia elegantišką, modernią išvaizdą ir yra labai patvarus, lengvai prižiūrimas. 
 • Stiklas. Taip pat gali būti naudojamas miegamojo lovos spintelės medžiagose kaip dizaino elementas arba kaip pagrindinė medžiaga. Tačiau stiklas nėra toks patvarus kaip kitos medžiagos ir gali lengvai sudužti. 

Taigi, miegamojo spintelės yra populiarūs baldai, be kurių savo miegamojo neįsivaizduoja dauguma žmonių. Galima rinktis iš komodų, spintelės prie miegamojo lovos arba TV spintelių, kurie būna pagaminti iš įvairių medžiagų, tokių kaip mediena, stiklas, metalas, MDF. Taip pat pasiūloje daug skirtingo stiliaus spintelių, tarp kurių atrasite jūsų dizainiui artimiausią. Palpalbaldai.lt internetinėje parduotuvėje galite patogiai pirkti miegamojo spinteles internetu, rasite skirtingų kainų, pagaminimo medžiagų ir dizainų. 

Jeigu visgi išsirinkti nepavyko modernios spinteles prie lovos, mūsų komanda Kaune pasiruošusi padėti ir atsakyti į jums iškilusius klausimus. 

DUK 

Kokių tipų miegamojo spintelių būna? 

– Galima rinktis iš komodų, spintelės prie miegamojo lovos ir televizoriaus spintelių. 

Kokio dydžio spinteles rinktis? 

– Įvertinkite savo miegamojo dydį. Spintelės turi būti proporcingos kitų baldų atžvilgiu ir neužstatyti praėjimo iki kitų baldų. 

Kokio dizaino miegamojo spinteles rinktis?

– Rinkitės tokias spinteles, kurios derėtų prie jau esamo namų stiliaus. Galite rinktis iš minimalistinio, klasikinio arba “Rustic” stiliaus. 

Į ką atkreipti dėmesį renkantis miegamojo spinteles prie lovos? 

– Labai svarbu atkreipti dėmesį į spintelių tipą, kurį norit įsigyti, taip pat atkreipti dėmesį į dizainą, funkcionalumą, dydį ir pagaminimo medžiagą. 

Kokių papildomų funkcionalumų būna miegamojo spintelėse? 

– Pasiūloje galite rasti daug spintelių su stalčiukais, papildomomis lentynomis. Išsirinkite tokius funkcionalumus, kurie Jums reikalingi.