Pradžia » Mediniai kavos staliukai

Rezultatų: 1

Kavos staliukas yra labai svarbus baldas kiekvienoje svetainėje, o renkantis tinkamą staliuką, medienas – viena geriausių ir gražiausių medžiagų. Mediniai kavos staliukai suteikia natūralumo, šilumos ir jaukumo svetainei ir visiems namams, todėl jie yra populiarus ir iš mados neišeinantis sprendimas namams. Palpalbaldai.lt komanda paruošė patarimu, kurie padės išsirinkti tobulą medinį kavos staliuką, įskaitant medžiagas, į kurias reikia atsižvelgti, kaip pasirinkti dizainą. 

Kaip išsirinkti tobulą medinį kavos staliuką 

Išsirinkti jums tinkantį medinį kavos staliuką gali būti sudėtinga, ypač kai rinkoje yra tiek daug pasiūlos. Štai keletas patarimų, į kuriuos reikėtų atsižvelgti renkantis medinį kavos staliuką:

  • Dydis ir forma. Kavos staliuko dydis ir forma turėtų būti proporcingi kambario ir kitų baldų dydžiui. Jei turite mažą svetainę, rinkitės mažesnį kavos staliuką, kuris neužgoš erdvės.
  • Funkcionalumas. Jeigu turite daug daiktų, rinkitės staliuką su lentynomis ar stalčiais, taip efektyviai turėsite daugiau daiktų laikymo vietos. 
  • Dizainas. Galima rinktis iš įvairių medinių kavos staliukų stilių: klasikinio, modernaus ir “Rustic”. 
  • Pagaminimo medžiaga. Dažnai šalia medienos, kavos staliukuose įeina metalas arba stiklas. Apsvarstykite, ar norite tik medinio staliuko, ar su papildomomis medžiagomis. Kalbant apie medieną, iš kurios gaminami mediniai kavos staliukai, dažniausiai pasitaikančios yra ąžuolas, graikinis riešutas, tikmedis ir pušis. 

Medienos rūšys, iš kurių dažniausiai gaminami mediniai kavos staliukai 

Medinis kavos staliukas pasižymi šilta išvaizda, natūraliais raštais ir nesenstančiu stiliumi. Tai gali būti saugi investicija, nes šie staliukai puikiai atrodys visuose namuose. Rinkoje dominuoja pagrindiniai medienos tipai, iš kurių gaminami staliukai: 

  • Ąžuolas. Ąžuolas yra tvirta ir ilgaamžė kietmedžio mediena. Jis pasižymi išskirtiniu tekstūros raštu ir gali būti dažomas įvairiomis spalvomis, kad atitiktų jūsų stilių.
  • Riešutmedis. Tamsus ir sodrus kietmedis, turintis gražų raštą. Jis yra patvarus ir puikiai tinka jūsų svetainės interjero detalėms. 
  • Tikmedis. Tikmedis yra ilgaamžis kietmedis, atsparus vandeniui, todėl puikiai tinka lauko baldams. Jis turi gražią aukso rudumo spalvą, kuri laikui bėgant tamsėja.
  • Pušis. Pušis yra minkštasis medis, kurį lengva apdirbti, todėl jis yra nebrangus baldų variantas. Ji yra šviesios spalvos ir gali būti dažoma įvairiomis spalvomis. 

Kiekviena medienos rūšis turi skirtingą patvarumą, spalvą ir raštą. Pagal tai galima išsirinkti labiausiai jūsų dizainui tinkančią medienos rūšį. Tačiau reikėtų atsiminti, kad natūralios medienos stalų kaina gali būti didesnė negu kitų medžiagų staliukų. 

Dizainas

Medinio kavos staliuko dizainas gali turėti įtakos bendram svetainės vaizdui. Mediena yra gan universalus pasirinkimas, tinkantis prie daugumos kitų baldų. Tačiau gamintojai pateikia kelis galimus variantus, pagal kuriuos pavyks geriau identifikuoti kokį staliuką pasirinkti. Modernūs mediniai staliukai pasižymi tiesiomis linijomis ir įprastomis formomis. Jie puikiai tinka minimalistiniams namams ir gali būti derinami prie modernių baldų. 

Klasikiniai staliukai pasižymi puošniomis detalėmis ir klasikiniu dizainu. Jie turi įvairių drožinėjimo akcentų arba formų stolo kojose. 

“Rustic” mediniai kavos staliukai atrodo natūraliai ir šiltai. Jie puikiai tinka kaimo turizmo sodybose, pirtyse arba “Rustic” stilių besirenkantiems naujų loftų savininkams. 

Pirkite internetu 

Taigi, medinis kavos staliukas yra puiki investicija, kuri papuoš namus ne tik išvaizda, bet ir įneš šilumos jausmą. Mediniai kavos staliukai yra rinkos lyderiai dėl savo universalumo, patvarumo ir nesenstančios išvaizdos. Galite pasirinkti medienos rūšį, spalvą ir raštą, kurie geriausiai derės prie namų interjero. Taip pat besirenkant staliuką atkreipkite dėmesį į jo dydį, funkcionalumą, kurie padės apsispręsti kokį staliuką pirkti. 

Palpalbaldai.lt interetinėje parduotuvėje rasite ir išsirinksite jums labiausiai patinkantį medinį staliuką. O mūsų komanda Kaune visada pasiruošusi padėti jeigu jums kils klausimų 

Dažniausiai užduodami klausimai D.U.K 

Į ką atkreipti dėmesį besirenkant stalą? 

– Įvertinkite, kokio dydžio stalo reikia, pasirinkite norimą formą, pagaminimo medžiagą ir dizainą. Taip pat atkreipkite dėmesį į papildomus stalčius arba lentynėles įmontuotus į staliuką, tai gali suteikti papildomo funkcionalumo. 

Iš kokių medžiagų pagamintas medinis kavos staliukas? 

– Be medienos, dažnai pasitaiko dar papildomų medžiagų, tokių kaip stiklas arba metalas. Turite apgalvoti, ar norite tik medinio staliuko, ar su papildomomis medžiagomis. Kalbant apie medienos rūšį, populiariausios yra ąžuolas, riešutmedis, tikmedis, pušis. 

Kokį staliuko dizainą rinktis? 

– Staliuko formą ir dizainą rinkitės pagal namuose vyraujantį stilių ir spalvų gamą. 

Kokio dydžio staliuką rinktis? 

– Medinis staliukas turi būti proporcingas jau esamų baldų atžvilgiu. Taip pat negali būti per žemas arba per aukštas lyginant su minkštaisiais sėdimais baldais. 

Kokios formos staliuką rinktis mažoms erdvėms? 

– Apvalus stalas geriausiai tinka mažesniame kambaryje, o stačiakampis – didesniame.