Pradžia » Apvalūs kavos staliukai

Rodomi visi rezultatai: 14

Apvalūs kavos staliukai internetu 

Kavos staliukas apvalus tai viena iš populiariausių stalų formų šiuo metu. Apvali staliuko forma leidžia patogiai ir stilingai priderinti baldą prie įvairių dydžių sofų ir naudoti įvairiose erdvėse ir dizainuose. Mažuose kambariuose šis staliukas gali padėti maksimaliai išnaudoti erdvę, nes yra kompaktiškas ir lengvai derinamas. 

Juos taip pat galima naudoti didesnėse svetainėse kaip išskirtinį. Apvalūs staliukai gaminami iš įvairių medžiagų: medžio, stiklo ir metalo, būna įvairių dydžių, spalvų, todėl palpalbaldai.lt komanda paruošė patarimų, kaip išsirinkti ir pirkti labiausiai Jums tinkantį staliuką. 

Apvalaus staliuko privalumai 

Apvalus kavos staliukas sukuria organiškesnę ir harmoningesnę svetainės erdvę, nes jame nėra aštrių kampų. Taip pat staliukas apvalus turi daugiau ploto nei tokio pat dydžio kvadratinis ar stačiakampis stalai. O kas svarbiausia kavos staliukas apvalus gali būti saugesnis pasirinkimas šeimoms su vaikais, nes nėra aštrių kampų, į kuriuos būtų galima atsitrenkti ar užkliūti. Besirenkant tokį staliuką, svarbu atsižvelgti į: 

  • Dydis. Turėtų būti proporcingas svetainės erdvei ir turėti pakankamai vietos gėrimams, knygoms ir kitiems daiktams. Taip pat ne per žemas ir ne per aukštas lyginant su sofa.
  • Dizainas. Rinkitės tokį staliuką, kuris papildys jau esamą namų stilių. 
  • Pagaminimo medžiagos. Galite rinktis iš medienos, marmuro, metalo, stiklo. Mediena ir stiklas gali reikalauti papildomos priežiūros lyginant su metalu ir marmuru. 

Dizainas 

Apvalus kavos staliukas turėtų papildyti jūsų jau esamą svetainės spalvų gamą ir dizainą. Jei jūsų svetainė nedidelė, idealiai tiks kompaktiškas minimalistinio dizaino staliukas. Jei turite didesnę svetainę, staliukas gali tapti akcentiniu, rinkitės iš įvairių dizainų stalviršių ir rėmų. Rinkdamiesi apvalaus kavos staliuko dizainą, atsižvelkite į savo svetainės formą, dydį ir stilių ir pasirinkite staliuką, kuris derės prie baldų, bet kartu bus ir išraiškingas. 

Medžiagos: 

Apvalus kavos staliukas gaminamas iš įvairių medžiagų, kurių kiekviena pasižymi savitais privalumais ir savybėmis: 

  • Mediena. Medinis staliukas suteikia šilumos ir patvarumo ir puikiai tinka kaip saugus variantas, kuris derės prie daugumos dizainų. 
  • Marmuras. Marmuriniai apvalūs staliukai yra elegantiški ir nesenstantys, suteikiantys prabangos. Taip pat labai patvarūs, tačiau pasižymi aukšta kaina. 
  • Metalas. Labai patvarūs, ilgaamžiai ir lengvai prižiūrimi, puikus pasirinkimas minimalistiniam dizainui. 
  • Stiklas. Modernios išvaizdos, tačiau lengvai besibraižantis ir trapus, reikalinga intensyvesnė priežiūra.

Rinkdamiesi apvalaus kavos staliuko medžiagą, atsižvelkite į jo priežiūrą ir ilgaamžiškumą. Medieną laikui bėgant gali nusidėvėti, o stiklas gali būti linkęs įbrėžti ir įtrūkti. Marmuras gali būti sunkus ir sunkiai pernešamas, tačiau tai ilgaamžis ir elegantiškas pasirinkimas. 

Taigi norint išsirinkti tobulą apvalų kavos staliuką reikia atidžiai apsvarstyti dizainą, medžiagas ir dydį. Išsirinkę staliuką, kuris papildo jūsų svetainės stilių ir atitinka jūsų poreikius, galite padidinti savo erdvės funkcionalumą ir stilių. Mūsų internetinėje parduotuvėje palpalbaldai.lt galite rasti platų apvalių kavos staliukų pasirinkimą, o komanda Kaune visada pasiruošusi pagelbėti bet kokiais klausimais. 

Dažniausiai užduodami klausimai D.U.K 

Į ką atkreipti dėmesį besirenkant apvalų kavos staliuką? 

– Atkreipkite dėmesį į staliuko dydį, pagaminimo medžiagą ir dizainą. 

Kokio dizaino staliuką rinktis? 

– Rinkitės tokį staliuką, kurs derės prie jau esamų baldų mažesnėse patalpose, o didesnėse, galite rinktis išraiškingesnį, klasikinį staliuką. 

Iš ko pagamintas apvalus kavos staliukas? 

– Pagaminimo medžiaga gali būti įvairi, tačiau dažniausiai pasitaikančios – mediena, marmuras, metalas, stiklas. Kiekviena medžiaga turi savų pliusų ir trūkumų. 

Kodėl labiau verta rinktis apvalų, o ne stačiakampį ar kvadratinį staliuką?

 – Apvalūs staliukai turi daugiau stalviršio ploto, lengviau priderinami, neturi aštrių kampų. 

Kokio dydžio staliuką rinktis? 

– Rinkitės staliuką, kuris atrodys proporcingai kitų baldų atžvilgiu, taip pat staliukas turi būti ne per aukštas.