Parduotuvė / Kėdės / Virtuvės ir valgomojo kėdės / Valgomojo kėdė | 55 x 79,5 x 59 cm | Smėlio | 2 vnt. kompl.
Valgomojo kėdė | 55 x 79,5 x 59 cm | Smėlio | 2 vnt. kompl.
279 €
| Svoris | 14.2 kg |
|---|---|
| Pakuotės matmenys | 57 × 38 × 93 cm |
| Spalva | Rusva |
| Medžiaga | Fanera, Plienas, Poliesteris |
| Prekinio ženklo kilmės šalis | Danija |
| Matmenys | 5 x 59 cm, 55 x 79 |
| Prekės kodas | N0096 |
| Nemokamas pristatymas | Dažniausiai per 1 savaitę (maks. 2 sav.) |
Liko tik 1
8 Žmonės taip pat žiūri šią prekę.
Aprašymas
NEMOKAMAS GREITAS PRISTATYMAS 1-2 D.D.
Valgomojo kėdė, bouclé, smėlio, juodos kojos
Plienas, Poliesteris, Fanera
Sėdimosios dalies aukštis: 48,5
Sėdimosios dalies gylis: 46
Papildoma bendra informacija:
- Lengvą ir aiškiai suprantamą surinkimo instrukciją rasite pakuotėje.
- Aukštesnius baldus (lentynas, komodas, spinteles ir pan.) pritvirtinkite prie sienos su tam skirtu rinkiniu, kurį rasite pakuotėje.
- Neleiskite laipioti ar žaisti su/ant baldo (spintelių, lentynų, konsolinių staliukų ir pan.) vaikams.
- Neviršykite leistinų apkrovų.
- Prekinis ženklas: House Nordic
- Prekinio ženklo kilmės šalis: Danija








Aukštos baro kėdės
Pusbario kėdės
Reguliuojamo aukščio