Parduotuvė / Stalai / Valgomojo stalai / Valgomojo komplektas 4 asmenims | 44/105 x 75/86 x 55/105 cm | Balta | Ruda
Valgomojo komplektas 4 asmenims | 44/105 x 75/86 x 55/105 cm | Balta | Ruda
629 €
| Svoris | 16 kg |
|---|---|
| Pakuotės matmenys | 110 × 108 × 9 cm |
| Spalva | Balta, Ruda |
| Medžiaga | Audinys, Baldinė plokštė, Kaučiukmedis, Plienas |
| Prekinio ženklo kilmės šalis | Danija |
| Matmenys | 44/105 x 75/86 x 55/105 cm |
| Prekės kodas | N1097 |
| Nemokamas pristatymas | Dažniausiai per 1 savaitę (maks. 2 sav.) |
Turime
4
Žmonės taip pat žiūri šią prekę.
Aprašymas
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Valgomojo stalas ir 4 kėdės viename komplekte – puikus pasirinkimas, kai norisi jaukumo, bendrų vakarienių ir gražaus interjero.
MDF, kaučiukmedis, mikropluoštas, plienas
Sėdimosios dalies aukštis: 50
Sėdimosios dalies gylis: 38
Papildoma bendra informacija:
- Lengvą ir aiškiai suprantamą surinkimo instrukciją rasite pakuotėje.
- Aukštesnius baldus (lentynas, komodas, spinteles ir pan.) pritvirtinkite prie sienos su tam skirtu rinkiniu, kurį rasite pakuotėje.
- Neleiskite laipioti ar žaisti su/ant baldo (spintelių, lentynų, konsolinių staliukų ir pan.) vaikams.
- Neviršykite leistinų apkrovų.
- Prekinis ženklas: House Nordic
- Prekinio ženklo kilmės šalis: Danija
Kitos prekės
Plieninis kavos staliukas su grūdinto stiklo stalviršu | Ø84 cm | Auksinė
Įvertinimas: 5.00 iš 5
94 €

Aukštos baro kėdės
Pusbario kėdės
Reguliuojamo aukščio