Parduotuvė / Stalai / Valgomojo stalai / Tikmedžio apvalus stalas | 120 x 75 x 120 cm | Ruda
Tikmedžio apvalus stalas | 120 x 75 x 120 cm | Ruda
665 €
| Svoris | 34.8 kg |
|---|---|
| Pakuotės matmenys | 10 × 123 × 123 cm |
| Spalva | Ruda |
| Medžiaga | Tikmedis |
| Prekinio ženklo kilmės šalis | Danija |
| Matmenys | 120 x 75 x 120 cm |
| Prekės kodas | N0982 |
| Nemokamas pristatymas | Dažniausiai per 1 savaitę (maks. 2 sav.) |
Turime
6
Žmonės taip pat žiūri šią prekę.
Aprašymas
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Tikmedžio apvalus valgomojo stalas. ø120×75 cm
Tikmedis
Papildoma bendra informacija:
- Lengvą ir aiškiai suprantamą surinkimo instrukciją rasite pakuotėje.
- Aukštesnius baldus (lentynas, komodas, spinteles ir pan.) pritvirtinkite prie sienos su tam skirtu rinkiniu, kurį rasite pakuotėje.
- Neleiskite laipioti ar žaisti su/ant baldo (spintelių, lentynų, konsolinių staliukų ir pan.) vaikams.
- Neviršykite leistinų apkrovų.
- Prekinis ženklas: House Nordic
- Prekinio ženklo kilmės šalis: Danija

Aukštos baro kėdės
Pusbario kėdės
Reguliuojamo aukščio