Parduotuvė / Stalai / Valgomojo stalai / Riešutmedžio apvalus valgomojo komplektas | 48/90 x 75/83 x 59/120 cm | Ruda | Smėlio
Riešutmedžio apvalus valgomojo komplektas | 48/90 x 75/83 x 59/120 cm | Ruda | Smėlio
1,082 €
| Svoris | 47 kg |
|---|---|
| Pakuotės matmenys | 68 × 67 × 80 cm |
| Spalva | Ruda, Rusva |
| Medžiaga | Baldinė plokštė, Plienas, Poliesteris, Porolonas |
| Prekinio ženklo kilmės šalis | Danija |
| Matmenys | 48/90 x 75/83 x 59/120 cm |
| Prekės kodas | N1090 |
| Nemokamas pristatymas | Dažniausiai per 1 savaitę (maks. 2 sav.) |
Neturime
6
Žmonės taip pat žiūri šią prekę.
Aprašymas
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Valgomojo stalas ir 4 valgomojo kėdės
Plienas, MDF, riešutmedžio fanera
Sėdimosios dalies aukštis: 47
Sėdimosios dalies gylis: 40
Papildoma bendra informacija:
- Lengvą ir aiškiai suprantamą surinkimo instrukciją rasite pakuotėje.
- Aukštesnius baldus (lentynas, komodas, spinteles ir pan.) pritvirtinkite prie sienos su tam skirtu rinkiniu, kurį rasite pakuotėje.
- Neleiskite laipioti ar žaisti su/ant baldo (spintelių, lentynų, konsolinių staliukų ir pan.) vaikams.
- Neviršykite leistinų apkrovų.
- Prekinis ženklas: House Nordic
- Prekinio ženklo kilmės šalis: Danija
Kitos prekės
Plieninis kavos staliukas su grūdinto stiklo stalviršu | Ø84 cm | Auksinė
Įvertinimas: 5.00 iš 5
94 €

Aukštos baro kėdės
Pusbario kėdės
Reguliuojamo aukščio