Parduotuvė / Lauko baldai / Užvalkalai lauko baldams / Lauko baldų apsauga uždangalas | 35/55 x 225 x 35/55 cm | Juoda
Lauko baldų apsauga uždangalas | 35/55 x 225 x 35/55 cm | Juoda
66 €
| Svoris | 0.801 kg |
|---|---|
| Pakuotės matmenys | 37 × 25 × 5 cm |
| Spalva | Juoda |
| Medžiaga | Poliesteris |
| Prekinio ženklo kilmės šalis | Danija |
| Matmenys | 35/55 x 225 x 35/55 cm |
| Prekės kodas | N1002 |
| Nemokamas pristatymas | Dažniausiai per 1 savaitę (maks. 2 sav.) |
Turime
9 Žmonės taip pat žiūri šią prekę.
Aprašymas
Prabangus turgaus skėčio užvalkalas, 210g/m2 600D poliesterio PU dengtas, vandenį atstumiantis, juodas
Plotis: 35/55 cm
Aukštis: 225 cm
Ilgis: 35/55 cm
Sėdimosios dalies aukštis: cm
Sėdimosios dalies gylis: cm
Papildoma bendra informacija:
- Lengvą ir aiškiai suprantamą surinkimo instrukciją rasite pakuotėje.
- Aukštesnius baldus (lentynas, komodas, spinteles ir pan.) pritvirtinkite prie sienos su tam skirtu rinkiniu, kurį rasite pakuotėje.
- Neleiskite laipioti ar žaisti su/ant baldo (spintelių, lentynų, konsolinių staliukų ir pan.) vaikams.
- Neviršykite leistinų apkrovų.
- Prekinis ženklas: House Nordic
- Prekinio ženklo kilmės šalis: Danija




Aukštos baro kėdės
Pusbario kėdės
Reguliuojamo aukščio