Parduotuvė / Stalai / Tikmedžio šoninis stalas | Kavos staliukas | 70 x 74 x 70 cm | Juoda | Natūrali medžio
Tikmedžio šoninis stalas | Kavos staliukas | 70 x 74 x 70 cm | Juoda | Natūrali medžio
184 €
| Svoris | 12.5 kg |
|---|---|
| Pakuotės matmenys | 76 × 73 × 8.5 cm |
| Spalva | Juoda, Ruda |
| Medžiaga | Plienas, Tikmedis |
| Prekinio ženklo kilmės šalis | Danija |
| Matmenys | 70 x 74 x 70 cm |
| Prekės kodas | N1017 |
| Nemokamas pristatymas | Dažniausiai per 1 savaitę (maks. 2 sav.) |
Turime
3
Žmonės taip pat žiūri šią prekę.
Aprašymas
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Tikmedžio šoninis staliukas, kavos staliukas. Juodo metalo kojos ø70×74 cm
Tikmedis, metalas
Papildoma bendra informacija:
- Lengvą ir aiškiai suprantamą surinkimo instrukciją rasite pakuotėje.
- Aukštesnius baldus (lentynas, komodas, spinteles ir pan.) pritvirtinkite prie sienos su tam skirtu rinkiniu, kurį rasite pakuotėje.
- Neleiskite laipioti ar žaisti su/ant baldo (spintelių, lentynų, konsolinių staliukų ir pan.) vaikams.
- Neviršykite leistinų apkrovų.
- Prekinis ženklas: House Nordic
- Prekinio ženklo kilmės šalis: Danija

Aukštos baro kėdės
Pusbario kėdės
Reguliuojamo aukščio