Parduotuvė / Svetainės baldai / Šoniniai staliukai / Staliukas su nuimamu padėklu | 40 x 70 x 60 cm | Tikmedis | Ruda
Staliukas su nuimamu padėklu | 40 x 70 x 60 cm | Tikmedis | Ruda
124 €
| Svoris | 5 kg |
|---|---|
| Pakuotės matmenys | 93 × 42 × 20 cm |
| Spalva | Ruda |
| Medžiaga | Tikmedis |
| Prekinio ženklo kilmės šalis | Danija |
| Matmenys | 40 x 70 x 60 cm |
| Prekės kodas | N0975 |
| Nemokamas pristatymas | Dažniausiai per 1 savaitę (maks. 2 sav.) |
Turime
9 Žmonės taip pat žiūri šią prekę.
Aprašymas
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Tikmedis, 60x40x70 cm
Tiko
Papildoma bendra informacija:
- Lengvą ir aiškiai suprantamą surinkimo instrukciją rasite pakuotėje.
- Aukštesnius baldus (lentynas, komodas, spinteles ir pan.) pritvirtinkite prie sienos su tam skirtu rinkiniu, kurį rasite pakuotėje.
- Neleiskite laipioti ar žaisti su/ant baldo (spintelių, lentynų, konsolinių staliukų ir pan.) vaikams.
- Neviršykite leistinų apkrovų.
- Prekinis ženklas: House Nordic
- Prekinio ženklo kilmės šalis: Danija
Kitos prekės
Plieninis kavos staliukas su grūdinto stiklo stalviršu | Ø84 cm | Auksinė
Įvertinimas: 5.00 iš 5
94 €










Aukštos baro kėdės
Pusbario kėdės
Reguliuojamo aukščio