Parduotuvė / Skėčiai / Tvirtas lauko skėtis | Terasai | Sodui | 300 x 265 x 300 cm | Juoda
Tvirtas lauko skėtis | Terasai | Sodui | 300 x 265 x 300 cm | Juoda
210 €
| Svoris | 15.4 kg |
|---|---|
| Pakuotės matmenys | 270 × 20 × 20 cm |
| Spalva | Juoda |
| Medžiaga | Medis, Plienas, Poliesteris |
| Prekinio ženklo kilmės šalis | Danija |
| Matmenys | 300 x 265 x 300 cm |
| Prekės kodas | N1009 |
| Nemokamas pristatymas | Dažniausiai per 1 savaitę (maks. 2 sav.) |
Turime
8
Žmonės taip pat žiūri šią prekę.
Aprašymas
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Aukštos kokybės lauko skėtis. Aukštas atsparumas saulės spinduliams, tvirta plieno konstrukcija. Skersmuo ø300 cm
Plienas, Poliesteris, Mediena
Papildoma bendra informacija:
- Lengvą ir aiškiai suprantamą surinkimo instrukciją rasite pakuotėje.
- Aukštesnius baldus (lentynas, komodas, spinteles ir pan.) pritvirtinkite prie sienos su tam skirtu rinkiniu, kurį rasite pakuotėje.
- Neleiskite laipioti ar žaisti su/ant baldo (spintelių, lentynų, konsolinių staliukų ir pan.) vaikams.
- Neviršykite leistinų apkrovų.
- Prekinis ženklas: House Nordic
- Prekinio ženklo kilmės šalis: Danija

Aukštos baro kėdės
Pusbario kėdės
Reguliuojamo aukščio