Parduotuvė / Skėčiai / Reguliuojamas lauko skėtis | 295 x 260 x 295 cm | Smėlio







Reguliuojamas lauko skėtis | 295 x 260 x 295 cm | Smėlio
477 €
| Svoris | 32.534 kg |
|---|---|
| Pakuotės matmenys | 259 × 41.5 × 16.5 cm |
| Spalva | Rusva |
| Medžiaga | Aliuminis, Poliesteris |
| Prekinio ženklo kilmės šalis | Danija |
| Matmenys | 295 x 260 x 295 cm |
| Prekės kodas | N1014 |
| Nemokamas pristatymas | Dažniausiai per 1 savaitę (maks. 2 sav.) |
Neturime
9 Žmonės taip pat žiūri šią prekę.
Aprašymas
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Reguliuojamo kampo, tvirtas lauko skėtis. Smėlio spalvos, 295×295 cm
Aliuminis, poliesteris
Papildoma bendra informacija:
- Lengvą ir aiškiai suprantamą surinkimo instrukciją rasite pakuotėje.
- Aukštesnius baldus (lentynas, komodas, spinteles ir pan.) pritvirtinkite prie sienos su tam skirtu rinkiniu, kurį rasite pakuotėje.
- Neleiskite laipioti ar žaisti su/ant baldo (spintelių, lentynų, konsolinių staliukų ir pan.) vaikams.
- Neviršykite leistinų apkrovų.
- Prekinis ženklas: House Nordic
- Prekinio ženklo kilmės šalis: Danija

Aukštos baro kėdės
Pusbario kėdės
Reguliuojamo aukščio