Parduotuvė / Lauko šviestuvai / Skandinaviški lauko žibintai | 36 vnt kompl. | 54 x 120 x 71,5 cm | Juoda | Smėlio | Žalia
Skandinaviški lauko žibintai | 36 vnt kompl. | 54 x 120 x 71,5 cm | Juoda | Smėlio | Žalia
1,055 €
| Svoris | 98 kg |
|---|---|
| Pakuotės matmenys | 72 × 58 × 120 cm |
| Spalva | Juoda, Rusva, Žalia |
| Medžiaga | Plienas, Stiklas |
| Prekinio ženklo kilmės šalis | Danija |
| Matmenys | 5 cm, 54 x 120 x 71 |
| Prekės kodas | N0932 |
| Nemokamas pristatymas | Dažniausiai per 1 savaitę (maks. 2 sav.) |
Turime
1 Žmogus taip pat žiūri šią prekę.
Aprašymas
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Žibintų ekranas, juodas, smėlio spalvos, žalias, rinkinyje 36 vnt
Stiklas, Metalas
Papildoma bendra informacija:
- Lengvą ir aiškiai suprantamą surinkimo instrukciją rasite pakuotėje.
- Aukštesnius baldus (lentynas, komodas, spinteles ir pan.) pritvirtinkite prie sienos su tam skirtu rinkiniu, kurį rasite pakuotėje.
- Neleiskite laipioti ar žaisti su/ant baldo (spintelių, lentynų, konsolinių staliukų ir pan.) vaikams.
- Neviršykite leistinų apkrovų.
- Prekinis ženklas: House Nordic
- Prekinio ženklo kilmės šalis: Danija



Aukštos baro kėdės
Pusbario kėdės
Reguliuojamo aukščio