Parduotuvė / Lauko baldai / Tikmedžio stačiakampis valgomojo stalas | 80 x 75 x 120 cm | Natūrali
Tikmedžio stačiakampis valgomojo stalas | 80 x 75 x 120 cm | Natūrali
234 €
| Svoris | 23 kg |
|---|---|
| Pakuotės matmenys | 121.5 × 109 × 15 cm |
| Spalva | Ruda |
| Medžiaga | Tikmedis |
| Prekinio ženklo kilmės šalis | Danija |
| Matmenys | 80 x 75 x 120 cm |
| Prekės kodas | N0979 |
| Nemokamas pristatymas | Dažniausiai per 1 savaitę (maks. 2 sav.) |
Turime
8 Žmonės taip pat žiūri šią prekę.
Aprašymas
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Valgomasis stalas, tikmedis 120x80x75 cm
Tikmedis
Papildoma bendra informacija:
- Lengvą ir aiškiai suprantamą surinkimo instrukciją rasite pakuotėje.
- Aukštesnius baldus (lentynas, komodas, spinteles ir pan.) pritvirtinkite prie sienos su tam skirtu rinkiniu, kurį rasite pakuotėje.
- Neleiskite laipioti ar žaisti su/ant baldo (spintelių, lentynų, konsolinių staliukų ir pan.) vaikams.
- Neviršykite leistinų apkrovų.
- Prekinis ženklas: House Nordic
- Prekinio ženklo kilmės šalis: Danija









Aukštos baro kėdės
Pusbario kėdės
Reguliuojamo aukščio