Parduotuvė / Kita / Dekoras / Veidrodžiai / Pastatomas veidrodis | 40 x 150 x 3 cm | Auksinė
Pastatomas veidrodis | 40 x 150 x 3 cm | Auksinė
148 €
| Svoris | 6.5 kg |
|---|---|
| Pakuotės matmenys | 156 × 45.5 × 8 cm |
| Spalva | Auksinė |
| Medžiaga | Aliuminis, Stiklas |
| Prekinio ženklo kilmės šalis | Danija |
| Matmenys | 40 x 150 x 3 cm |
| Prekės kodas | N0634 |
| Nemokamas pristatymas | Dažniausiai per 1 savaitę (maks. 2 sav.) |
Turime
6 Žmonės taip pat žiūri šią prekę.
Aprašymas
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Veidrodis, aliuminis, žalvario spalvos rėmelis, 40×150 cm
Aliuminis, Stiklas
Papildoma bendra informacija:
- Lengvą ir aiškiai suprantamą surinkimo instrukciją rasite pakuotėje.
- Aukštesnius baldus (lentynas, komodas, spinteles ir pan.) pritvirtinkite prie sienos su tam skirtu rinkiniu, kurį rasite pakuotėje.
- Neleiskite laipioti ar žaisti su/ant baldo (spintelių, lentynų, konsolinių staliukų ir pan.) vaikams.
- Neviršykite leistinų apkrovų.
- Prekinis ženklas: House Nordic
- Prekinio ženklo kilmės šalis: Danija






Aukštos baro kėdės
Pusbario kėdės
Reguliuojamo aukščio