Parduotuvė / Gultai / Sodo gultas su paminkštinimu | 87 x 72,6 x 190 cm | Ruda
Sodo gultas su paminkštinimu | 87 x 72,6 x 190 cm | Ruda
867 €
| Svoris | 40 kg |
|---|---|
| Pakuotės matmenys | 194 × 85 × 55 cm |
| Spalva | Ruda, Rusva |
| Medžiaga | Akacija, Plastikas, Plienas |
| Prekinio ženklo kilmės šalis | Danija |
| Matmenys | 6 x 190 cm, 87 x 72 |
| Prekės kodas | N0996 |
| Nemokamas pristatymas | Dažniausiai per 1 savaitę (maks. 2 sav.) |
Turime
9
Žmonės taip pat žiūri šią prekę.
Aprašymas
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Prabangus sodo, terasos gultas su paminkštinimu
Sėdimosios dalies aukštis: 42
Sėdimosios dalies gylis: 159,5
Papildoma bendra informacija:
- Lengvą ir aiškiai suprantamą surinkimo instrukciją rasite pakuotėje.
- Aukštesnius baldus (lentynas, komodas, spinteles ir pan.) pritvirtinkite prie sienos su tam skirtu rinkiniu, kurį rasite pakuotėje.
- Neleiskite laipioti ar žaisti su/ant baldo (spintelių, lentynų, konsolinių staliukų ir pan.) vaikams.
- Neviršykite leistinų apkrovų.
- Prekinis ženklas: House Nordic
- Prekinio ženklo kilmės šalis: Danija

Aukštos baro kėdės
Pusbario kėdės
Reguliuojamo aukščio