Parduotuvė / Gultai / Paplūdimio gultas | Šezlongas | 50 x 25 x 160 cm | Ruda
Paplūdimio gultas | Šezlongas | 50 x 25 x 160 cm | Ruda
237 €
| Svoris | 11.3 kg |
|---|---|
| Pakuotės matmenys | 77 × 16 × 60 cm |
| Spalva | Ruda |
| Medžiaga | Tikmedis |
| Prekinio ženklo kilmės šalis | Danija |
| Matmenys | 50 x 25 x 160 cm |
| Prekės kodas | N0971 |
| Nemokamas pristatymas | Dažniausiai per 1 savaitę (maks. 2 sav.) |
Turime
1
Žmogus taip pat žiūri šią prekę.
Aprašymas
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Išskirtinis paplūdimio, lauko gultas prabangiam poilsiui. Gultas turi šoninę rankeną, kurios pagalba jį galima nusinešti ten kur norisi.
Papildoma bendra informacija:
- Lengvą ir aiškiai suprantamą surinkimo instrukciją rasite pakuotėje.
- Aukštesnius baldus (lentynas, komodas, spinteles ir pan.) pritvirtinkite prie sienos su tam skirtu rinkiniu, kurį rasite pakuotėje.
- Neleiskite laipioti ar žaisti su/ant baldo (spintelių, lentynų, konsolinių staliukų ir pan.) vaikams.
- Neviršykite leistinų apkrovų.
- Prekinis ženklas: House Nordic
- Prekinio ženklo kilmės šalis: Danija

Aukštos baro kėdės
Pusbario kėdės
Reguliuojamo aukščio